Відкрий літо для дітей у скруті
Відкрий літо для дітей у скруті

Відкрий літо для дітей у скруті

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.04.2023
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
28015,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28015,00 грн.

Кожного літа команда Благодійного фонду "Ти-Ангел" організовує відпочинок для дітей-сиріт та дітей у складних життєвих обставинах. Він проходить у "Домі Ангела", що розташований у самому серці Прикарпатського лісу. Тут дуже затишно та спокійно. Одночасно у "Домі Ангела" може поселитися 25 дітей.

Минулий рік був насичений великою кількістю різних випробувань. Щодня їх переживали не лише дорослі, але і діти. Повітряні тривоги, тривожні новини по радіо та телебаченні неабияк вплинули на психологічний стан дітей.

Наші діти – це вихованці державних соціальних закладів. У кожної дитини своя непроста історія життя, хтось втратив батьків або опікунів, від когось відмовилися рідні, а хтось сам втікав із дому, бо там їх били та принижували, не давали їсти.

Історія Вероніки практично нічим не відрізняється від історій дітей, які потрапляють до соціальних закладів проживання та виховання. У свої 10 років дівчинка стала жертвою фізичного насильства від свого вітчима, який разом із мамою випивали та не приділяли достатньої уваги своїм дітям. 

У Вероніки є ще молодший брат. Дітям зачасту доводилося засинати голодними у холодній хаті та брудному ліжку. Таке життя було нестерпним для дітей. Не відчуваючи любові та підтримки від своїх рідних, Вероніка часто втікала із дому, щоб не потрапити під "гарячу руку" батьків напідпитку. Доводилося просити їжу в сусідів, знайомих та незнайомих людей. Одного разу, коли Вероніка вкотре пішла із дому, то потрапила у поле зору правохоронців, які зупинили її на вокзалі та доставили до соціального закладу. Тут дівчину відгодували, вилікували, відмили. У закладі вона отримала допомогу психолога, своє ліжко та особисті речі, знайшла нових друзів. Тут її зрозуміли та підтримали. Вероніка позбулася страхів, дівчинку вже ніхто не бив. 

Наш фонд допомагає таким дітям, як Вероніка. Ми співпрацюємо із соціальними закладами та допомагаємо їм у наданні психологічної допомоги дітям, що пережили різного роду насильство. Наші волонтери організовують для них цікаве дозвілля, літні табори, різноманітні цікаві екскурсії. Також навчаємо їх нових навичок, які допоможуть дітям соціалізуватися та знайти себе у самостійному житті.

Наша команда запрошує дітей на канікули у Дитяче містечко "Дім Ангела", тут ми допомагаємо дітям, таким як Вероніка, відчути себе по-справжньому щасливими, поринути у атмосферу сімейного затишку та підтримки. Ми бачимо, що це працює, адже діти дуже змінюються у своїй поведінці та світосприйнятті. Вероніка одна із них!

Дата проведення літнього табору – серпень 2023 року. Кількість дітей – 20 осіб.

ID: 8691
Підтримали
Благодійна допомога
18.08.2023 00:55
200,00 грн.
Благодійна допомога
18.08.2023 00:52
30,00 грн.
Благодійна допомога
17.08.2023 17:26
85,00 грн.
Благодійна допомога
17.08.2023 01:10
110,00 грн.
Благодійна допомога
16.08.2023 00:47
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Ініціатива "Новий Подих"
Підтримати
Соціальна допомога
Ініціатива "Новий Подих"
Завдяки проєкту ми організуємо 7-денний табір для 15 дружин військовослужбовців та їхніх 20 дітей у цен…
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Показати всі