Відправ дітей у казку
Відправ дітей у казку

Відправ дітей у казку

Розпочато: 04.12.2017
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
5906,71 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5906,71 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Нашому Максику 8 років. На свій вік він пережив багато недитячих випробувань, страждань та болю. У його житті дуже довго не було навіть простих дитячих радощів. Таких дітей, як Макс, у нас 15. І кожен має свій біль. Допоможіть нам подарувати дітям справжню зимову казку, яка зможе повернути їм віру у доброту людей та у те, що мрії збуваються!

Ми – Дитячий центр соціально-психологічної реабілітації "Сонячне світло". Вже близько 15 років ми допомагаємо сиротам та дітям, які були позбавлені батьківського піклування, пережити і подолати нехтування, образи, насильство, страждання, які цим дітям завдали їх рідні люди.

Наші діти дуже потребують позитивних емоцій та нових вражень, що допоможуть їм забути важкі події, які були в їх житті. Аби допомогти дітям подолати наслідки психологічних травм, ми організовуємо для них поїздку в зимові Карпати. Поїздка відбудеться з 19 по 23 лютого 2018 року в Ізки, Закарпатська область. На відпочинку діти будуть вчитися кататися на лижах, санчатах, сноубордах, будуть ходити у походи по горах, вчитися орієнтуватися на місцевості та підкорювати вершини.

Ця подорож проводиться за європейською методикою "Педагогіка пригод", яку ми використовуємо вже протягом багатьох років у нашому Центрі. Методика допомагає дітям долати минулий негативний, травматичний досвід шляхом наповнення життя приємними емоціями, новим, позитивним досвідом. "Педагогіка пригод" посилює почуття власної гідності, розвиває їх самостійність, вчить працювати в команді, аналізувати та передбачувати результати власних дій.

Ключовим поняттям педагогіки пригод є переживання (досвід пригоди). Переживання – це така позитивна небуденна подія в житті людини, яке сильно відрізняється від її повсякденного життя та надовго зберігається в пам'яті. Завдяки "Педагогіці пригод" дитина потрапляє в простір, де може пережити багато позитивних вражень, пов'язаних з природою.
Фізичні, психологічні та соціальні виклики, які виникають під час реалізації проекту "Педагогіки пригод", допомагають дітям відчути себе успішними у вирішенні життєвих питань.

Допоможіть нам, будь ласка, оплатити рахунки за проживання та харчування для наших дітей у готелі в Ізках. Нам зробили велику знижку, але ця сума все одно непосильна для нас. Разом із вами ми зможемо подарувати дітям незабутні емоції та допомогти їм забути все погане, що було у їх житті!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
14.02.2018 17:39
203,67 грн.
Благодійна допомога
08.02.2018 15:39
203,92 грн.
Благодійна допомога
08.02.2018 15:33
300,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2018 19:48
10,18 грн.
Благодійна допомога
07.02.2018 18:22
99,80 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Показати всі