Вилікувати дитячі душі
Вилікувати дитячі душі

Вилікувати дитячі душі

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.08.2021
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
22700,00 грн.
Зібрано у відсотках
73%
Потрібно зібрати
87000,00 грн.

Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цькування у школі та самотність, а зараз ще й війна – усе це залишає болісні рани, тільки не на тілі, а на серцях дітей. Підопічні фонду "Помагаєм" – важкохворі діти – потребують допомоги психолога.

Його справа – зробити так, щоби душевні травми загоїлись і не спричинили важкі наслідки для психіки дитини. А дітям із ментальними порушеннями потрібен корекційний психолог. Фахівців у Дніпрі немало, багато й діток, серед яких останнім часом дедалі більше переселенців. Просимо вашої підтримки в оплаті систематичної роботи психолога з дітьми.

Ярославчик Кобець у лютому був харків’янином. Малюк народився в ускладнених пологах, з перших років життя він відстає в розвитку. Батьки багато займалися з дитиною, водили до психіатрів, нейропсихологів, логопедів. Але війна звела нанівець усі їх зусилля. Ярослав дуже нервово реагував на обстріли. Коли десь у місті гупали снаряди, кричав і плакав, тягнув дорослих і кота в тамбур, де родина облаштувала прихисток. Отже, мама й бабуся зібралися й разом із хлопчиком виїхали до Дніпра. Тут знайшли спеціалістку, до якої Ярославчик аж біжить на заняття. Займаються розвитком уваги, мовлення, моторики, результат чудовий! Але сплатити заняття переселенцям важко.

Настуся Дьяченко – переселенка "першої хвилі". У 2015 вони переїхали з Макіївки спочатку до Святогірська, потім до Дніпра. Вже в Дніпрі виявили затримку розвитку, пізніше діагностували аутизм. Знайшли гарний дитячий садок, дитина активно розвивалася. Але в школі почався регрес. З’явилася агресія, дитина почала "губитися" на дитячому майданчику. Настіна мама зараз не тільки працює, а й волонтерить на повну. Насті необхідні заняття з психологом, але грошей у родині на це не завжди вистачає.

У Богдана Рогужинського синдром Дауна. Він підліток, і звісно це впливає на поведінкові проблеми. Він не тримає дистанцію з оточуючими, дражнить інших дітей, безпричинно бігає й сміється. Знову-таки потрібен фахівець. Але ціни на все за останні місяці виросли, а заробіток батьків – ні. Родині Богдана потрібна допомога.

Таких родин багато. А ще нашої допомоги зрідка прохають для здорових братів і сестер дітей з інвалідністю або названі батьки – для своїх діточок.

Вартість одного заняття – мінімум 400 грн. Щоб це спрацювало, потрібно хоча б 10 занять поспіль.

Ми радіємо, що в країні з’являється культура звернення до психолога за потреби. Сподіваємося, що ви підтримаєте наших діточок і вони наздоганятимуть однолітків у розвитку, налагодять стосунки з оточуючим, загоять свої психологічні травми!

ID: 7400

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
18.05.2024 00:32
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.05.2024 16:48
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.05.2024 09:26
100,00 грн.
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
16.05.2024 14:45
30,00 грн.
Уляна Бичишин
11.05.2024 00:27
10,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Ініціатива "Новий Подих"
Підтримати
Соціальна допомога
Ініціатива "Новий Подих"
Завдяки проєкту ми організуємо 7-денний табір для 15 дружин військовослужбовців та їхніх 20 дітей у цен…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Підтримати
Соціальна допомога
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Клуб "Друга молодість" працює в Харкові з 2001 року. З початком військових дій, через те, що клуб розташ…
88002 - SMS-благодійність
Підтримати
Соціальна допомога
88002 - SMS-благодійність
Ідеям, що змінюють світ та допомагають людям у складних життєвих обставинах, часто бракує фінансової під…
Показати всі