Вилікувати маленького Даню! 3
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/04/24/banners/IMG_e45c080826884c235f7e4c2709cd54b3_V.webp.840x500_q85_box-0%2C388%2C848%2C893_crop_detail.jpg)
Хочемо висловити велику вдячність Благодійному фонду "Киян" і особисто Вікторії Матвіївні та центру "Я Є" за курс реабілітації для нашого сина.
Наш син Даня Шимановський проходив у центрі "Я Є" двотижневу реабілітацію, а семе курс із психологом, логопедом, курс сенсорної інтеграції і мозжечкової стимуляції. Даня має діагноз "Дитячий аутизм". Зазвичай його розвиток іде хвилями - відбувається прогрес, він певний час засвоює те, чому навчився, і йде далі. Такі курси дуже допомогають запустити його прогрес, дати поштовх до до подальшого осмислення і засвоєння. Ми вже бачимо результат - Даня став усвідомленішим. З'явилося більше слів, він краще будує фрази, а головне - йому краще вдається описувати, що він робив і що з ним відбувалося. Це величезний прогрес, тримаємо кулаки і дуже дякуємо спеціалістам центру і фонду
З повагою і вдячністю, родина Шимановських