Вимушена жити в інтернаті. 2
Вимушена жити в інтернаті. 2
Завершений

Вимушена жити в інтернаті. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
16400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16400,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Завжди життєрадісна та усміхнена, наша підопічна Ксюша. Обожнює поговорити, хоч тільки вона та лікарі знають, як важко їй дається кожне вимовлене слово. Через дизартрію м’язи артикуляційного апарату мають підвищений тонус, тобто спастичність... Ксюша – вихованка інтернату. У дівчинки ДЦП і ще купа супровідних діагнозів. Вона любить заплітати косички лялькам, а також малювати фарбами. Вчиться у другому класі, вона відмінниця.

Завжди життєрадісна та усміхнена, наша підопічна Ксюша. Обожнює поговорити, хоч тільки вона та лікарі знають, як важко їй дається кожне вимовлене слово. Через дизартрію м’язи артикуляційного апарату мають підвищений тонус, тобто спастичність... Ксюша – вихованка інтернату. У дівчинки ДЦП і ще купа супровідних діагнозів. Вона любить заплітати косички лялькам, а також малювати фарбами. Вчиться у другому класі, вона відмінниця.

Весь час із книгами, обожнює читати, а однолітки постійно носять її на руках, наче іграшку. Вона – улюблениця в інтернаті. Ксюша ж мріє одного дня сама стати на ноги... Через свою хворобу вона може спиратись лише на пальчики ніжок, тримаючись за дорослого. У Ксюши є великі шанси стати повністю на стопу та самостійно ходити, але для цього потрібні довготривалі масажі та реабілітації.

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у період з 29 жовтня по 7 листопада 2018 року Ксюші були надані реабілітаційні послуги в Реабілітаційному центрі "Вільний Рух", а саме консультація невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта. Кожного дня дівчинці робили лікувальний масаж, розробляли суглоби, проводили парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика), підвісну терапію, заняття на тренажерах, гідромасажні ванни, дарсонвалізації. Також були заняття в басейні. Все це потрібно для лікування дівчинки. За період реабілітації у дівчинки зменшилася спастичність та покращилась еластичність нижніх кінцівок, укріпилися м’язи, дитина почала рівно сидіти, добре тримає спину.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто з нею знайомі, організовували для неї обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

Зараз дівчинці знову потрібна реабілітація в РЦ "Вільний Рух" вартість, якої 16 400 грн. Ми дуже сподіваємося, що з вашою підтримкою зможемо допомогти Ксюші пройти чергову реабілітацію.

 

 

Ім'я: Оксана

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, дизартрія, мікроцефалія, когнітивна недостатність

ID: 4728
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2019 22:50
0,94 грн.
Геннадій Береза
09.02.2019 20:19
610,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2019 18:49
20,46 грн.
Благодійна допомога
09.02.2019 01:09
4,09 грн.
Благодійна допомога
08.02.2019 23:50
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Допоможи родині з Херсонщини
Підтримати
Здоров'я
Допоможи родині з Херсонщини
Коли Наталю вивезли з окупованої Херсонщини, вона вже не ходила. Невдало зроблений укол закінчився розви…
Маленькі штучки з високою ціною
Підтримати
Здоров'я
Маленькі штучки з високою ціною
Ситуація потребує термінового вирішення! Наш список підопічних, яким якнайшвидше життєво необхідно замін…
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Мета цього проєкту: закупити в кабінет стоматології Запорізького військового госпіталя спеціальне обладн…
Показати всі