Вірю, що зможу ходити! 8
Вірю, що зможу ходити! 8
Завершений

Вірю, що зможу ходити! 8

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.10.2020
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
16805,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16805,00 грн.

Дорогі донори! Сім'я Тіночки Шпатаковскої знову змушена звертатися до вас за допомогою. Дівчинка народилася раніше терміну з ускладненнями через гіпоксію, і той час, який вона могла б жити під маминим серцем, було віддано боротьбі за життя. Крихітка важила всього 1,1 кг і була настільки слабкою, що не могла їсти, вона отримувала харчування виключно через зонд. Довгі 2,5 місяці після свого народження вона провела у відділенні патології ООДКБ, там їй надавали інтенсивну медичну допомогу.

Все почало потроху налагоджуватися, вона набирала вагу, розвивалася за віком, але сталося ускладнення, і життя сім'ї змінилося. Тіні поставили діагноз "ДЦП, спастичний тетрапарез". Дитина стрімко втрачала всі вміння, перестала тримати голову, м'язи стали напруженими. Лікарі не давали втішного прогнозу. Але серця батьків не хотіли миритися, і вони з вірою і завзятістю почали бій за здоров'я своєї дочки, за її майбутнє.

Позаду довгі роки болю і виснажливих щоденних занять. Тіночка пройшла вже 16 курсів інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації в ТОВ "Міжнародної реабілітаційній клініці Козявкіна", 15 курсів в Центрі Реабілітації "Майбутнє", 1 курс в санаторії "Хаджибей", 2 курси в спеціалізованому центрі "Томатіс-Київ". У червні 2017 дитині було проведено оперативне лікування за методом Узільбата (розсічення рубців в м'язах). Тато щодня займається з донечкою за методом Войта, Бобат-терапії, ЛФК. Тіна проходить курси масажу, займається з логопедом.

За цей час Тіна дуже подорослішала і сама розуміє користь від курсів реабілітацій і лікування. Вона мужньо переносить свій стан, намагається і старанно займається своїм здоров'ям, вона дуже хоче ходити! Останній курс відновлювальної терапії в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна приніс хороші результати. Після реабілітації у дівчинки покращилася ходьба з підтримкою. Правою ніжкою вона стала крокувати впевненіше. Поліпшилася дрібна моторика, що особливо відбивається в її картинах, вона полюбила мистецтво, особливо малювання, і з нетерпінням чекає чергового уроку. Але, у зв'язку зі стрімким зростанням Тіни, утримувати досягнуті фізичні можливості дитині досить складно. Однак дівчинка не здається, вона дуже старанна і цілеспрямована, вона - боєць! Кожні 3-4 місяці Тіні необхідно проходити реабілітацію в клініці для підтримки і поліпшення результатів. Батьки дуже хочуть бачити дочку здоровою. Бачити, як вона самостійно ходить, гуляє з братиком, грає з дітьми на майданчику, займається в школі.

На листопад 2020 року Тіна записана на черговий курс відновного лікування в клініку Козявкіна вартістю 16 805 грн. Через постійні фінансові проблеми батьки знову змушені звертатися за допомогою і дуже просять усіх небайдужих допомогти їм у здійсненні мрії - поставити дитину на ноги!

Повне ім’я: Шпатаковська Тіна Олександрівна, 09.10.2010 р.
Місто: Южне, Одеська область
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез
ID: 6476
Підтримали
Благодійна допомога
05.11.2020 22:25
2818,77 грн.
sergiodanile
05.11.2020 19:21
282,08 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 17:30
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 17:12
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 13:04
305,50 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Показати всі