Вірю, що зможу ходити! 8
Вірю, що зможу ходити! 8
Завершений

Вірю, що зможу ходити! 8

Проект здійснює
Розпочато: 21.10.2020
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
16805,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16805,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дорогі донори! Сім'я Тіночки Шпатаковскої знову змушена звертатися до вас за допомогою. Дівчинка народилася раніше терміну з ускладненнями через гіпоксію, і той час, який вона могла б жити під маминим серцем, було віддано боротьбі за життя. Крихітка важила всього 1,1 кг і була настільки слабкою, що не могла їсти, вона отримувала харчування виключно через зонд. Довгі 2,5 місяці після свого народження вона провела у відділенні патології ООДКБ, там їй надавали інтенсивну медичну допомогу.

Все почало потроху налагоджуватися, вона набирала вагу, розвивалася за віком, але сталося ускладнення, і життя сім'ї змінилося. Тіні поставили діагноз "ДЦП, спастичний тетрапарез". Дитина стрімко втрачала всі вміння, перестала тримати голову, м'язи стали напруженими. Лікарі не давали втішного прогнозу. Але серця батьків не хотіли миритися, і вони з вірою і завзятістю почали бій за здоров'я своєї дочки, за її майбутнє.

Позаду довгі роки болю і виснажливих щоденних занять. Тіночка пройшла вже 16 курсів інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації в ТОВ "Міжнародної реабілітаційній клініці Козявкіна", 15 курсів в Центрі Реабілітації "Майбутнє", 1 курс в санаторії "Хаджибей", 2 курси в спеціалізованому центрі "Томатіс-Київ". У червні 2017 дитині було проведено оперативне лікування за методом Узільбата (розсічення рубців в м'язах). Тато щодня займається з донечкою за методом Войта, Бобат-терапії, ЛФК. Тіна проходить курси масажу, займається з логопедом.

За цей час Тіна дуже подорослішала і сама розуміє користь від курсів реабілітацій і лікування. Вона мужньо переносить свій стан, намагається і старанно займається своїм здоров'ям, вона дуже хоче ходити! Останній курс відновлювальної терапії в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна приніс хороші результати. Після реабілітації у дівчинки покращилася ходьба з підтримкою. Правою ніжкою вона стала крокувати впевненіше. Поліпшилася дрібна моторика, що особливо відбивається в її картинах, вона полюбила мистецтво, особливо малювання, і з нетерпінням чекає чергового уроку. Але, у зв'язку зі стрімким зростанням Тіни, утримувати досягнуті фізичні можливості дитині досить складно. Однак дівчинка не здається, вона дуже старанна і цілеспрямована, вона - боєць! Кожні 3-4 місяці Тіні необхідно проходити реабілітацію в клініці для підтримки і поліпшення результатів. Батьки дуже хочуть бачити дочку здоровою. Бачити, як вона самостійно ходить, гуляє з братиком, грає з дітьми на майданчику, займається в школі.

На листопад 2020 року Тіна записана на черговий курс відновного лікування в клініку Козявкіна вартістю 16 805 грн. Через постійні фінансові проблеми батьки знову змушені звертатися за допомогою і дуже просять усіх небайдужих допомогти їм у здійсненні мрії - поставити дитину на ноги!

Повне ім’я: Шпатаковська Тіна Олександрівна, 09.10.2010 р.
Місто: Южне, Одеська область
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез
ID: 6476

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
05.11.2020 22:25
2818,77 грн.
sergiodanile
05.11.2020 19:21
282,08 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 17:30
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 17:12
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.11.2020 13:04
305,50 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Кабіна для реабілітації дітей
Підтримати
Здоров'я
Кабіна для реабілітації дітей
Бригада дитячої мобільної паліативної допомоги при Дитячій поліклініці №2 м. Одеса потребує обладнання д…
Розуміти, розмовляти, спілкуватись! 3
Підтримати
Здоров'я
Розуміти, розмовляти, спілкуватись! 3
Михайлику Білому зараз 8,5 років. Коли йому було 2,5 роки малюкові поставили діагноз: сенсорна алалія, д…
Допоможіть мені одужати!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені одужати!
Валерія Нікітіна жила звичайним життям і будувала плани на майбутнє. Але коли їй було всього 16 років і …
Стрибаєш – дихаєш – живеш! 3
Підтримати
Здоров'я
Стрибаєш – дихаєш – живеш! 3
Найкращий тренажер для дошколят, хворих на муковісцидоз, що допомагає їм звільнити легені і дихати – дом…
Показати всі