Владік живе у лікарні
Владік живе у лікарні
Завершений

Владік живе у лікарні

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.04.2012
м. Київ
Завершений
Всього зібрано
40000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.

У травні 5-місячному Владіку було зроблено трансплантацію кісткового мозку в Італії – у борг. Тому що батькам за 2 тижні зібрати 40 тисяч гривень на підготовку до операції не вдалося. А відкладати її вже було вже не можна… Ціль цього проєкту – допомогти батькам хоч частково виплатити борг. Адже повна вартість лікування – майже мільйон гривень!

…Владик із мамою потрапили до Києва з невеличкого села Волинської області. Але хлопчик увесь цей час жив у лікарняному боксі клініки «ОХМАТДИТ». Тому що в навколишньому світі на нього чекає смертельна небезпека: у немовляти виявили вроджений імунодефіцит. 4-місячний організм не мав жодного захисту від вірусів і бактерій, навіть від тих, які зовсім безпечні для інших. Єдиний шанс для Владіка – трансплантація кісткового мозку. Лікарі казали: якщо найближчими місяцями не зробити операцію, то й перебування в боксі не врятує маленьке життя. Провели дослідження, однак в сім’ї не виявилось підходящого донора. Отже єдиний вихід – неродинна трансплантація за кордоном. В Україні такі пересадки не проводяться.

Владік із мамою з травня лікується в італійській клініці, яка погодилася на госпіталізацію хлопчика у борг під гарантійний лист. 16 травня хлопчику було проведено неродинну трансплантацію кісткового мозку. Ми з нетерпінням чекали новин, і коли дізналися що 28-го травня почалося приживлення пересаджених клітин, дуже раділи разом з лікарями та батьками.

Радість, однак, затьмарена тим, що Владіку не вдалося уникнути інфекції. Через те, що в його організмі завдяки хворобі повністю відсутній імунітет, вірус герпесу, який міститься в крові практично кожної людини, почав себе проявляти лихоманкою. Лікарі надавали необхідне лікування, і 11 липня Владік переїхав із стерильного боксу до звичайної палати. Інфекція остаточно не відступила, малюка продовжують лікувати. Але хлопчик добре виглядає й має радісний настрій. Сподіваємося, що скоро подолають не тільки основну хворобу, але й приборкають її наслідки – вірус герпесу.

За останні декілька тижнів лікарі відзначають подальше покращення показників здоров’я Владіка: стабілізувалися показники крові. Однак Владік ще потребує переливань крові, дуже погано їсть й продовжує отримувати підтримуюче лікування як після трансплантаційне, так і від інфекції.

Наразі через довше, ніж прогнозувалося перебування Владіка у лікарні, в тому числі у стерильних боксах (через інфекцію) вартість лікування оцінюється лікарями у €150,000 - €175,000 в залежності від подальшого розвитку подій. Однак лікарі роблять дуже позитивні прогнози. 

Батьки щиро вдячні усім, хто допомагає зібрати гроші для виплати боргу. Якби ці гроші поступово не збиралися – невідомо чи погодилась би клініка відкласти виплату за лікування. Зібрати гроші й розрахуватися важливо ще й для того, аби й надалі італійські лікарі мали довіру до таких випадків. Хто знає, скільки їм маленьких українських життів ще доведеться врятувати в борг…

ID: 308
Підтримали
Благодійна допомога
20.01.2013 20:25
75,00 грн.
Благодійна допомога
20.01.2013 20:18
4000,00 грн.
Благодійна допомога
20.01.2013 17:20
40,00 грн.
Благодійна допомога
18.01.2013 14:24
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2013 22:18
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя, сповнене звуків, для Вероніки
Підтримати
Здоров'я
Життя, сповнене звуків, для Вероніки
Вероніка має важку ступінь втрати слухи, і їй необхідні потужні слухові апарати для того, щоб навчатися,…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Майбутнє для Кіри
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє для Кіри
На жаль, Кіра ще не розмовляє, і дуже багато зусиль потрібно для того, аби це сталось, адже у наступному…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Показати всі