Вони можуть втратити маму
Вони можуть втратити маму
Завершений

Вони можуть втратити маму

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.04.2019
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
23851,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23851,00 грн.

Віра – матуся двох чарівних діток: Артемчику п’ять з половиною років, Юлечці – три. Цікава співрозмовниця, чудова господиня та майстриня: любить готувати, випікати тістечка та торти, шиє від постільної білизни до дитячого одягу, вишиває бісером. Любить збирати гриби та ходити з чоловіком на риболовлю. І тільки близькі знають, скільки зусиль докладає жінка, щоб не зламатися… Захворіла Віра, коли вона була вагітна.

Появи первістка подружжя чекало з нетерпінням, адже пара в шлюбі вже 10 років, і лише відсутність дітей затьмарювала їх сімейне життя. У Віри раптово почала боліти ліва нога, важко було ступати. Народилася дитина, часу на себе у молодої матусі було обмаль. З дитинкою Віра була у батьків на Черкащині. Звернулася до місцевих лікарів, її прооперували, хірург видалив утворення. Довго очікували результати гістології, не могли лікарі визначитися з природою утворення. Коли нарешті отримали заключення – доброякісне утворення.

Через деякий час Віра звернулася на консультацію в НІР. Зробили біопсію, яка показала велику кількість клітин нейросаркоми. В умовах НІР жінка пройшла курс променевої терапії. Промені добре підсушили місце видалення пухлини. Проте на контрольному МРТ виявлено рецидив пухлини... Знову операція. Віра проходить три курси хіміотерапії. На деякий час хвороба затихла. Віра видихнула з полегшенням. А тут радісна новина – друга вагітність! Хвилюючись, жінка відразу звернулась до лікаря в НІР. Заперечень щодо вагітності у лікарів не було. А під час вагітності у Віри знову почала боліти нога. За результатами біопсії – рецидив.

Віра перенесла чергову операцію – ампутацію лівої гомілки. А через рік у неї виявлено метастази в легенях. "Більше року я борюсь з метастазами, позаду 13 курсів хіміотерапій", – розповідає жінка. Їй призначили таргетну терапію – препарат "Вотрієнт" (800 мг) щоденно. За результатами останнього обстеження, у Віри є позитивна динаміка, вдалося стабілізувати вогнища метастаз у легенях і лікарі рекомендують продовжити лікування.

Щоб підтримати Віру, ми відкриваємо збір на 2 упаковки препарату "Вотрієнт" на загальну суму 23 851 грн. Весь час Віра з чоловіком самостійно справлялися з тратами, пов’язаними з її лікуванням. Проте всі заощадження родини вже вичерпано тривалим лікуванням, батьки – пенсіонери, працює один чоловік – все тримається на ньому. Жінці дуже незручно просити про допомогу. Але лікування потрібно пройти, не можна зупинятися. Підтримайте, будь ласка, Віру!

 

ПІБ: Гаврищук Віра Іванівна, 29.12.1980 р.

Місто: с. Шабастівка, Черкаська обл.

Діагноз: нейросаркома підошвової поверхні лівої стопи T2bN0M0. Ст. III. Стан після комбінованого лікування, Мтс. В легені (стабілізація). Кл. гр. 2

ID: 5000
Підтримали
Благодійна допомога
08.04.2019 22:35
0,73 грн.
UpBrain
08.04.2019 20:35
22281,00 грн.
Благодійна допомога
08.04.2019 18:14
960,00 грн.
Благодійна допомога
08.04.2019 17:06
50,93 грн.
Благодійна допомога
06.04.2019 10:47
203,67 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Показати всі