Вони мріють танцювати!
Вони мріють танцювати!

Вони мріють танцювати!

Проект здійснює
Розпочато: 02.11.2017
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
12000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ангеліна, Аліна Іванко та Віка – дружні, позитивні та працелюбні сестрички і братик, яких виховує сама лише мама. Сім’я терпить значні матеріальні нестатки, оскільки не мають іншої родини, яка б могла їх підтримати. Працівники ХОБФ "Карітас", в якому сім’я перебуває під соціальним супроводом, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах, намагаються за будь-якої можливості надати дітям різнобічну допомогу – як матеріальну (у вигляду продуктів харчування, дитячих речей, іграшок, канцтоварів), так і психологічно підтримати та надати можливість для розвитку й самореалізації.

Однак хочеться наголосити на таланті цих дітей, який виявився та набуває розвитку саме в процесі роботи з ними спеціалістів фонду. Мова йде про значні здібності до танців, а саме – до українських народних танців, заняття з яких проводяться у нашій мистецькій студії "Art Caritas". Виявлений талант потребує розвитку та вдосконалення, головне ж – діти серйозно захопилися цим видом мистецтва та мріють танцювати й розвиватися у цьому напрямку й надалі; а в майбутньому це може стати справою їхнього життя.

Всі ми розуміємо, що у сьогоднішні нелегкі для всіх часи одинокій матері з чотирма малолітніми дітьми просто не під силу забезпечити їх хоча б необхідними речами та засобами для повноцінного розвитку, не говорячи вже про творчі заняття. Однак, саме розвиток закладених у дітях здібностей та талантів є надзвичайно важливим і матиме вплив на все їхнє подальше життя.

Діток з подібними історіями ми зустрічаємо у нашому фонді щодня – таких, що мають здібності та велике бажання їх розвивати, проте батьки не мають можливості оплачувати заняття, бо ж не є секретом, що на сьогодні практично всі творчі заняття для дітей коштують чималих грошей. Крім того, в нашій хореографічній студії займаються і дітки з обмеженими фізичними можливостями, що, зі слів та обстежень лікарів, спричиняє на них значний позитивний вплив; їхня фізична форма та психоемоційний стан значно покращилися з часу, відколи вони займаються народними танцями. Наразі у нашій мистецькій займається народною хореографією 2 групи загальною кількістю 26 дітей, в тому числі – 6 діток з обмеженими фізичними можливостями.

Також ми плануємо у рамках нашої мистецької студії проводити також заняття для дітей та підлітків з театрального мистецтва з метою їх соціалізації та покращення комунікативних навичок, оскільки практично у кожного з них присутні проблеми з комунікацією у зовнішньому середовищі, висловлення власної думки та інші подібні труднощі. Однак, наш благодійний фонд має недостатньо ресурсів для забезпечення подальшого функціонування студії. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих до дитячих доль, аби ми спільними зусиллями змогли зробити їх кращими, їхнє дитинство – здоровішим та радіснішим. Пожертвувавши бодай невеличку суму, разом ми зможемо зібрати достатньо коштів, аби надати діткам з найбідніших родин та діткам з інвалідністю можливість займатися улюбленою справою, розвиватися та робити світ кращим!

ID: 3525
Підтримали
Українська Біржа Благодійності
05.03.2018 10:35
0,37 грн.
Благодійна допомога
04.03.2018 10:02
2399,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2018 21:44
101,83 грн.
Благодійна допомога
03.03.2018 16:16
200,00 грн.
Благодійна допомога
02.03.2018 22:53
203,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Мистецькі студії для особливих дітей.
Підтримати
Культура та спорт
Мистецькі студії для особливих дітей.
Інвалідність у дітей означає суттєве обмеження життєдіяльності, вона сприяє соціальній дезадаптації, яка…
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Підтримати
Культура та спорт
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обс…
Спорт замість вулиці
Підтримати
Культура та спорт
Спорт замість вулиці
Соціальний проект «Спорт замість вулиці», що покликаний максимально залучити дітей вулиці, дітей-сиріт т…
Показати всі