Вони мріють танцювати!
Вони мріють танцювати!

Вони мріють танцювати!

Проект здійснює
Розпочато: 02.11.2017
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
12000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ангеліна, Аліна Іванко та Віка – дружні, позитивні та працелюбні сестрички і братик, яких виховує сама лише мама. Сім’я терпить значні матеріальні нестатки, оскільки не мають іншої родини, яка б могла їх підтримати. Працівники ХОБФ "Карітас", в якому сім’я перебуває під соціальним супроводом, як така, що опинилася в складних життєвих обставинах, намагаються за будь-якої можливості надати дітям різнобічну допомогу – як матеріальну (у вигляду продуктів харчування, дитячих речей, іграшок, канцтоварів), так і психологічно підтримати та надати можливість для розвитку й самореалізації.

Однак хочеться наголосити на таланті цих дітей, який виявився та набуває розвитку саме в процесі роботи з ними спеціалістів фонду. Мова йде про значні здібності до танців, а саме – до українських народних танців, заняття з яких проводяться у нашій мистецькій студії "Art Caritas". Виявлений талант потребує розвитку та вдосконалення, головне ж – діти серйозно захопилися цим видом мистецтва та мріють танцювати й розвиватися у цьому напрямку й надалі; а в майбутньому це може стати справою їхнього життя.

Всі ми розуміємо, що у сьогоднішні нелегкі для всіх часи одинокій матері з чотирма малолітніми дітьми просто не під силу забезпечити їх хоча б необхідними речами та засобами для повноцінного розвитку, не говорячи вже про творчі заняття. Однак, саме розвиток закладених у дітях здібностей та талантів є надзвичайно важливим і матиме вплив на все їхнє подальше життя.

Діток з подібними історіями ми зустрічаємо у нашому фонді щодня – таких, що мають здібності та велике бажання їх розвивати, проте батьки не мають можливості оплачувати заняття, бо ж не є секретом, що на сьогодні практично всі творчі заняття для дітей коштують чималих грошей. Крім того, в нашій хореографічній студії займаються і дітки з обмеженими фізичними можливостями, що, зі слів та обстежень лікарів, спричиняє на них значний позитивний вплив; їхня фізична форма та психоемоційний стан значно покращилися з часу, відколи вони займаються народними танцями. Наразі у нашій мистецькій займається народною хореографією 2 групи загальною кількістю 26 дітей, в тому числі – 6 діток з обмеженими фізичними можливостями.

Також ми плануємо у рамках нашої мистецької студії проводити також заняття для дітей та підлітків з театрального мистецтва з метою їх соціалізації та покращення комунікативних навичок, оскільки практично у кожного з них присутні проблеми з комунікацією у зовнішньому середовищі, висловлення власної думки та інші подібні труднощі. Однак, наш благодійний фонд має недостатньо ресурсів для забезпечення подальшого функціонування студії. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих до дитячих доль, аби ми спільними зусиллями змогли зробити їх кращими, їхнє дитинство – здоровішим та радіснішим. Пожертвувавши бодай невеличку суму, разом ми зможемо зібрати достатньо коштів, аби надати діткам з найбідніших родин та діткам з інвалідністю можливість займатися улюбленою справою, розвиватися та робити світ кращим!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Українська Біржа Благодійності
05.03.2018 10:35
0,37 грн.
Анонімна допомога
04.03.2018 10:02
2399,00 грн.
Анонімна допомога
03.03.2018 21:44
101,83 грн.
Анонімна допомога
03.03.2018 16:16
200,00 грн.
Анонімна допомога
02.03.2018 22:53
203,85 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Підтримати
Культура та спорт
Безпечне середовище для заняття спортом
Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я. Середовище, в якому ж…
Показати всі