Врятуй малу річку
Врятуй малу річку

Врятуй малу річку

Розпочато: 16.09.2013
Вінниця
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Усі три малих притоки Південного Бугу – Вінничка, Тяжилівка і Вишня страшенно забруднені. Але мешканці Вінниці можуть змінити цю ситуацію! Ми збираємо команду волонтерів, готових власноруч прибрати сміття з річок, закликати до цього всіх громадян, надати розголосу цій проблемі у ЗМІ і змусити відповідні державні служби якісно робити свою роботу. Будь ласка, допоможіть нам трохи в цьому! Нам потрібно придбати напівкомбінезони, багри, сачки, рукавиці, мішки для сміття.

Чого тільки не знайдеш у наших річках – автомобільні шини, пластикові пляшки і пакети, мертвих тварин. Раніше малі річки неприємно пахли через стоки промислових підприємств, а зараз у цьому винні громадяни, які лінуються донести сміття до баку. Дивлячись, як річечки зі струмками перетворюються на сміттєві канави, складається враження, що ми досі живемо у середньовіччі. І мало хто задумується, що малі річки повинні теж кудись впадати, а впадають вони у водойми, звідки ми п’ємо воду.

Така картина характерна для всіх українських міст, і Вінниця не виняток. Ми збираємо гурт добровольців, готових самостійно прибрати сміття з річок. Той, хто власноруч витягнув хоча б одну шину з річки, вже ніколи туди нічого не кине і буде дивитись за чистотою.

Ми просимо фінансової допомоги проведення акції з очистки русел та берегів малих річок від побутового сміття. План реалізації нашого задуму: купити інвентар, необхідний для екологічних акцій; провести прес конференцію, присвячену проблемі малих річок; виготовити інформаційні матеріали; запросити волонтерів на акцію – оголошення в ЗМІ, зустрічі в закладах освіти, роздача листівок, оголошення за місцем проживання, події в соцмережах; запросити журналістів, підприємців та державні органи влади до співпраці – прес-релізи, офіційні листи, особисті зустрічі; провести акції з очистки річок від сміття; провести прес-конференцію за підсумками кількох акцій; спланувати наступні акції, передати інвентар зацікавленим волонтерам. Ваша фінансова підтримка буде спрямована на придбання інвентарю: це напівкомбінезони, багри, сачки, рукавиці, мішки.

Ми віримо, що зможемо змінити ситуацію на краще, що родини з дітьми і компанії друзів зможуть прийти на малу річку і відпочити, не хвилюючись за своє здоров’я. Хто був у країнах Євросоюзу міг спостерігати чисті струмки з рибою, птахами і безліччю відпочиваючих на березі. Долучайтесь до нашого проєкту, щоб це стало реальністю і в Україні!

ID: 713
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
27.11.2013 15:36
410,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2013 21:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2013 19:04
30,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2013 13:42
10,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2013 10:35
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Екологія та тварини"
Підтримати
Екологія та тварини
Скарбничка категорії "Екологія та тварини"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на реалізацію екологічних проєктів, допомогу тваринам, захист довкілля, по…
Нагодуємо тварин у прикордонних притулках!
Підтримати
Екологія та тварини
Нагодуємо тварин у прикордонних притулках!
Мета проєкту – закупити та доставити корм в притулки, що знаходяться у містах на кордоні з країною-агре…
Тварини, які відчувають війну – допомога зоопарку
Підтримати
Екологія та тварини
Тварини, які відчувають війну – допомога зоопарку
Наша ціль – забезпечити харківський зоопарк 1 500 кг мʼяса (на день для годування тварин необхідно прибл…
Допомога безпритульним тваринкам Дніпропетровщини!
Підтримати
Екологія та тварини
Допомога безпритульним тваринкам Дніпропетровщини!
Завдяки прєкту ми зможемо закупити 12 боксів та оплатити лікування щонайменше для 30 тварин із притулку …
Показати всі