Врятуйте батька! 2
Врятуйте батька! 2
Активний

Врятуйте батька! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.12.2021
Одеса
Активний
Залишилось зібрати
94670,00 грн.
Зібрано у відсотках
47%
Потрібно зібрати
180600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Літо 2017 року. Переламний момент у житті сім'ї Антонових. Лаврентій, молодий чоловік та чудовий батько двох маленьких дівчаток, внаслідок необережного стрибка у воду зломав шию. Це призвело до повного паралічу тіла, і відтоді почався важкий шлях боротьби за його повноцінне життя. Після операції по заміні роздробленого шийного хребця лікарі ледве давали прогнози чи виживе чоловік, вже не кажучи про можливість рухатися... Вся родина перебувала у стресі. Але завдяки підтримці дружини та дітей приходить усвідомлення та стимул йти далі.

Протягом перших двох років Лаврентій з дружиною проходив різноманітні лікування та курси відновлювальної терапії в кращих закладах реабілітації в країні, і це дало великий результат та розуміння того, що робити далі. До чоловіка частково повернулася чутливість у руках та в тілі, у нього частково відновились рухи, зараз він активно пересувається на візку. Але найголовніше: він зробив свої перші кроки в ортезах із високими ходунками!

Останні два роки Лаврентій займається в залі фізичної реабілітації "Мотус". Центр знаходиться у рідному місті чоловіка (Одеса). Заняття проходять щоденно по дві години. В січні 2021 року ми вже збирали кошти для продовження реабілітації Лаврентія в залі фізичної реабілітації "Мотус". За ці 9 місяців щоденних тренувань, чоловік зробив величезний крок до одужання. У нього значно покращились фізичні показники, а саме: руки стали значно сильнішими, запрацювали м'язи спини і частково грудної клітки, тепер він може стояти в ортезах без підтримки і тримати рівновагу, м'язи пресу дозволяють сьогодні згинатися з невеликим замахом руками. Також він почав активніше повзати на колінах, впираючись руками у підлогу, пересувається в брусах з ортезами на ногах без підтримки! Чоловік навчився відтискатися від підлоги, частково спираючись на лавку, у нього частково відновлюється чутливість м'язів попереку та ніг, Лаврентій практикує пересування у низьких ходунках. Ці зрушення допомогли Лаврентію і в емоційному стані, він почав усміхатися і бачити перед собою перспективи відновлення. Він став більш рухливим і самостійним.

Наразі припиняти щоденні заняття не можна, бо це призведе до втрати отриманих результатів. Але на продовження лікування потрібні кошти. Родина знову вимушена звертатися до вас, небайдужих людей, за допомогою в зборі коштів на продовження занять Лаврентія у залі фізичної реабілітації. Ми віримо, що це призведе до подальшого прогресу. Дружина і діти Лаврентія вірять у те, що їх чоловік та тато знову буде ходити.

Підтримайте Лаврентія, будь ласка!

Повне ім’я: Антонов Лаврентій Сергійович, 06.03.1986 р.
Місто: Одеса
Діагноз: хребетно-спинномозкова травма; осколковий перелом тіла хребця С5, забій спинного мозку, стан після операції: передній корпородез С5 з розсувним трансплантантом (06.07.17р.), верхній парапарез, нижня параплегія, порушення функції тазових органів по центральному типу
ID: 7644

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
AnnaK
30.09.2022 13:16
200,00 грн.
Благодійна допомога
28.09.2022 01:20
30,00 грн.
Благодійна допомога
24.09.2022 17:08
144,99 грн.
Благодійна допомога
23.09.2022 21:38
3000,00 грн.
Благодійна допомога
14.09.2022 09:38
500,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть вилікувати сина!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть вилікувати сина!
Ярослав – довгоочікувана дитина, "мамин зайчик". Вагітність у жінки протікала добре, але пологи були важ…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Слухові апарати для нашого захисника
Підтримати
Здоров'я
Слухові апарати для нашого захисника
Під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою збройних сил росії, внаслідок обстрілу зі …
Допомога сонячному Віктору
Підтримати
Здоров'я
Допомога сонячному Віктору
Віктор – дуже добрий хлопець, справжнє мамине сонечко. Але зараз, він, на жаль, не посміхається. Важке …
Показати всі