Врятуйте батька! 2
Врятуйте батька! 2
Завершений

Врятуйте батька! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.12.2021
Одеса
Завершений
Всього зібрано
180600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
180600,00 грн.

Літо 2017 року. Переламний момент у житті сім'ї Антонових. Лаврентій, молодий чоловік та чудовий батько двох маленьких дівчаток, внаслідок необережного стрибка у воду зломав шию. Це призвело до повного паралічу тіла, і відтоді почався важкий шлях боротьби за його повноцінне життя. Після операції по заміні роздробленого шийного хребця лікарі ледве давали прогнози чи виживе чоловік, вже не кажучи про можливість рухатися... Вся родина перебувала у стресі. Але завдяки підтримці дружини та дітей приходить усвідомлення та стимул йти далі.

Протягом перших двох років Лаврентій з дружиною проходив різноманітні лікування та курси відновлювальної терапії в кращих закладах реабілітації в країні, і це дало великий результат та розуміння того, що робити далі. До чоловіка частково повернулася чутливість у руках та в тілі, у нього частково відновились рухи, зараз він активно пересувається на візку. Але найголовніше: він зробив свої перші кроки в ортезах із високими ходунками!

Останні два роки Лаврентій займається в залі фізичної реабілітації "Мотус". Центр знаходиться у рідному місті чоловіка (Одеса). Заняття проходять щоденно по дві години. В січні 2021 року ми вже збирали кошти для продовження реабілітації Лаврентія в залі фізичної реабілітації "Мотус". За ці 9 місяців щоденних тренувань, чоловік зробив величезний крок до одужання. У нього значно покращились фізичні показники, а саме: руки стали значно сильнішими, запрацювали м'язи спини і частково грудної клітки, тепер він може стояти в ортезах без підтримки і тримати рівновагу, м'язи пресу дозволяють сьогодні згинатися з невеликим замахом руками. Також він почав активніше повзати на колінах, впираючись руками у підлогу, пересувається в брусах з ортезами на ногах без підтримки! Чоловік навчився відтискатися від підлоги, частково спираючись на лавку, у нього частково відновлюється чутливість м'язів попереку та ніг, Лаврентій практикує пересування у низьких ходунках. Ці зрушення допомогли Лаврентію і в емоційному стані, він почав усміхатися і бачити перед собою перспективи відновлення. Він став більш рухливим і самостійним.

Наразі припиняти щоденні заняття не можна, бо це призведе до втрати отриманих результатів. Але на продовження лікування потрібні кошти. Родина знову вимушена звертатися до вас, небайдужих людей, за допомогою в зборі коштів на продовження занять Лаврентія у залі фізичної реабілітації. Ми віримо, що це призведе до подальшого прогресу. Дружина і діти Лаврентія вірять у те, що їх чоловік та тато знову буде ходити.

Підтримайте Лаврентія, будь ласка!

Повне ім’я: Антонов Лаврентій Сергійович, 06.03.1986 р.
Місто: Одеса
Діагноз: хребетно-спинномозкова травма; осколковий перелом тіла хребця С5, забій спинного мозку, стан після операції: передній корпородез С5 з розсувним трансплантантом (06.07.17р.), верхній парапарез, нижня параплегія, порушення функції тазових органів по центральному типу
ID: 7644
Підтримали
Благодійна допомога
08.01.2023 22:00
4716,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2023 13:04
800,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2023 12:14
300,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2023 15:17
3500,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2023 00:42
50,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Океан музики: музична терапія для дітей у спектрі аутизму
Підтримати
Здоров'я
Океан музики: музична терапія для дітей у спектрі аутизму
Музична терапія – потужний інструмент розвитку та адаптації дитини у спектрі аутизму, можливість допомог…
Життєдайна енергія – через крапельниці
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна енергія – через крапельниці
Один день 2015 року розділив життя Роми Мешко на до і після. Через ваду розвитку ШКТ дитині видалили тон…
Показати всі