Врятуйте батька! 2
Врятуйте батька! 2
Завершений

Врятуйте батька! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.12.2021
Одеса
Завершений
Всього зібрано
180600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
180600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Літо 2017 року. Переламний момент у житті сім'ї Антонових. Лаврентій, молодий чоловік та чудовий батько двох маленьких дівчаток, внаслідок необережного стрибка у воду зломав шию. Це призвело до повного паралічу тіла, і відтоді почався важкий шлях боротьби за його повноцінне життя. Після операції по заміні роздробленого шийного хребця лікарі ледве давали прогнози чи виживе чоловік, вже не кажучи про можливість рухатися... Вся родина перебувала у стресі. Але завдяки підтримці дружини та дітей приходить усвідомлення та стимул йти далі.

Протягом перших двох років Лаврентій з дружиною проходив різноманітні лікування та курси відновлювальної терапії в кращих закладах реабілітації в країні, і це дало великий результат та розуміння того, що робити далі. До чоловіка частково повернулася чутливість у руках та в тілі, у нього частково відновились рухи, зараз він активно пересувається на візку. Але найголовніше: він зробив свої перші кроки в ортезах із високими ходунками!

Останні два роки Лаврентій займається в залі фізичної реабілітації "Мотус". Центр знаходиться у рідному місті чоловіка (Одеса). Заняття проходять щоденно по дві години. В січні 2021 року ми вже збирали кошти для продовження реабілітації Лаврентія в залі фізичної реабілітації "Мотус". За ці 9 місяців щоденних тренувань, чоловік зробив величезний крок до одужання. У нього значно покращились фізичні показники, а саме: руки стали значно сильнішими, запрацювали м'язи спини і частково грудної клітки, тепер він може стояти в ортезах без підтримки і тримати рівновагу, м'язи пресу дозволяють сьогодні згинатися з невеликим замахом руками. Також він почав активніше повзати на колінах, впираючись руками у підлогу, пересувається в брусах з ортезами на ногах без підтримки! Чоловік навчився відтискатися від підлоги, частково спираючись на лавку, у нього частково відновлюється чутливість м'язів попереку та ніг, Лаврентій практикує пересування у низьких ходунках. Ці зрушення допомогли Лаврентію і в емоційному стані, він почав усміхатися і бачити перед собою перспективи відновлення. Він став більш рухливим і самостійним.

Наразі припиняти щоденні заняття не можна, бо це призведе до втрати отриманих результатів. Але на продовження лікування потрібні кошти. Родина знову вимушена звертатися до вас, небайдужих людей, за допомогою в зборі коштів на продовження занять Лаврентія у залі фізичної реабілітації. Ми віримо, що це призведе до подальшого прогресу. Дружина і діти Лаврентія вірять у те, що їх чоловік та тато знову буде ходити.

Підтримайте Лаврентія, будь ласка!

Повне ім’я: Антонов Лаврентій Сергійович, 06.03.1986 р.
Місто: Одеса
Діагноз: хребетно-спинномозкова травма; осколковий перелом тіла хребця С5, забій спинного мозку, стан після операції: передній корпородез С5 з розсувним трансплантантом (06.07.17р.), верхній парапарез, нижня параплегія, порушення функції тазових органів по центральному типу
ID: 7644
Підтримали
Благодійна допомога
08.01.2023 22:00
4716,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2023 13:04
800,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2023 12:14
300,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2023 15:17
3500,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2023 00:42
50,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Підтримати
Здоров'я
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Завдяки цьому проєкту ми закупимо програмно-технічний комплекс Balanсe Trainer для реабілітаційного цент…
Допоможіть Максиму стати на ноги. 4
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 4
Максим – дуже сильний та цілеспрямований юнак, який хоче жити повноцінним життям. З самого народження Ма…
Показати всі