Врятуйте мелодію життя Олі
Врятуйте мелодію життя Олі
Завершений

Врятуйте мелодію життя Олі

Проект здійснює
Розпочато: 05.04.2016
Донецька область, Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
1550,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1550,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Тендітна, жіночна і творча дівчина. Як справжня муза. Захоплена різними видами творчості. Закінчила школу мистецтв і музичне училище. Грає на кількох інструментах, співає, малює, захоплюється танцями. Випромінює добро, радість і любов. У якості вчителя вже ділиться своїми знаннями і натхненням з юними вихованцями рідної музичної школи. Але цій тендітній та жіночній дівчині довелося відкрити в собі нові якості. Силу і мужність. Щоб боротися зі страшною хворобою.

Рік тому лікарі оголосили цій ще зовсім молодій людині нещадний вирок: гострий лімфобластний лейкоз, рак крові. Як говорить сама Оля, її життя розділилося на "до" і "після". Почалися тижні і місяці боротьби з хворобою.

Сеанси хімії йшли один за одним. Організм дівчини дуже важко переносив терапію. До основного діагнозу додалося ще кілька. Почався перитоніт кишечника. Лікарі зробили Олі кілька складних операцій. За час хвороби вона схудла з п'ятдесяти до тридцяти з невеликим кілограмів. Від квітучої, повної енергії та натхнення дівчини залишилися лише величезні, темні, але так само гарні очі на виснаженому обличчі. Описати словами, наскільки важко і фізично, і морально переносити такі випробування, неможливо. Але Оля знаходить у собі сили не тільки триматися самій. Вона втішає маму, яка невідступно знаходиться з нею весь цей час: «Мамо, уяви собі, що це страшний сон, і він скоро мине. Вір у це. Все у нас буде добре».

Новий, 2016 рік, Оля та її рідні зустрічали з надією на довгоочікуване одужання. На жаль, на початку січня аналізи радощів не принесли - у Олі рецидив. Потрібно і далі боротися з хворобою.

Шанс на порятунок юної українки дають закордонні лікарі. Сума, яка потрібна на лікування - для самої сім'ї непідйомна - близько двохсот тисяч доларів. Ці гроші потрібні на кілька сеансів хіміотерапії і трансплантацію кісткового мозку. Виживаність пацієнтів після такого лікування досить висока - 80%. Без операції шансів немає однозначно - вона не виживе. Зібрати кошти потрібно якомога швидше. Допоможіть врятувати дівчину, яка хоче жити і надихати своїм життям нас із вами!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 1 550 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

ПІБ: Кружиліна Ольга Олегівна, 03.08.1997

Місто: Донецька область, Маріуполь

Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, «Common» варіант з коекспресією мієлоїдного антигену CD33, ранній рецидив. Функціонуюча кало стома (операція 29.05.2015). Компресійно-ішемічна нейропатія правого малого гомілкового нерва, парез стопи. Полінейропатія нижніх кінцівок: симетрична, сенсорна форма. Стан після ПХТ та перенесеного токсичного медикаментозного гепатиту

ID: 2118
Підтримали
Благодійна допомога
20.04.2016 23:20
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2016 13:24
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2016 18:30
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 15:49
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2016 14:32
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Головна страва – життя! 2
Підтримати
Здоров'я
Головна страва – життя! 2
Уже тривалий час Костя проходить лікування в Національному інституті раку. Кількість курсів хіміотерапії…
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Підтримати
Здоров'я
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Реагувати треба швидко – коли у хворого на муковісцидоз зламався інгалятор, є дуже мало часу на те, щоби…
Syngenta ПроДобро 2021
Підтримати
Здоров'я
Syngenta ПроДобро 2021
Спільно з компанією Syngenta й учасниками проєкту "МетеоЗахист" оголошуємо продовження реалізації благод…
Дамо Лєрі шанс. 8
Підтримати
Здоров'я
Дамо Лєрі шанс. 8
Починаючи з двох років, Лерочка регулярно проходить реабілітації в клініці "Інститут проблем болю". Уже …
Показати всі