Врятувати Берегиню!
Врятувати Берегиню!
Завершений

Врятувати Берегиню!

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.05.2019
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
21507,67 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21507,67 грн.

"Я – донька прекрасної мами і людини, яка вражає своєю надзвичайною силою духу! Молода 44-річна жінка, Катерина Ященко, самотужки побудувала міцну родину і виховала двох вдячних доньок. Важкою працею протягом всього життя прямувала до родинного добробуту, відкладаючи свої потреби на другий план. Міцна духом, чуйна, добра людина, донька стареньких батьків і найулюбленіша бабуся двох маленьких хлопчиків! Це все про мою матусю і Берегиню – Катерину Ященко.

Моя мама каже, що вона щаслива людина! І саме її оптимізм допомагає їй зараз триматися. Зараз, коли над нею нависла чорна хмара... Так сталося, що довгий час в ній жила хвороба, яка ніяк себе не проявляла. Та комп’ютерне обстеження показало рак шийки матки з нетиповим протіканням. Пухлина зростала не в шийці матки, а поза нею, з боку черевної порожнини. Тому й жіночі органи виглядали здоровими. За словами лікарів, такі випадки зустрічаються дуже рідко. Часу втрачено багато, але це не зупинить ні її, ні нас – її сім'ю. Я просто благаю врятувати нашу матінку і бабусю!".

А почалося все з обстеження, яке показало ущільнення в малому тазу. Тривалий час жоден із лікарів, до яких зверталась Катерина, не могли дійти висновку про діагноз і навіть не думали про онкологію. Нарешті комп’ютерне обстеження з контрастом виявило пухлину. Та ще багато часу шукали першопричину. Лапароскопічне дослідження самої пухлини знову мало що прояснило. Так було втрачено 3 місяці! Жахливі 3 місяці очікування і довіри наосліп із великою надією не почути страшний діагноз! 

Та диво не сталося... Зараз пройдено вже декілька курсів хіміотерапії в Ізраільській клініці онкології "Лісод", та останнє обстеження виявило значний спайковий процес. Отже, необхідно терміново провести оперативне втручання з виведенням колостоми. Катерина звикла допомагати, а не просити, але життя може заставити робити непередбачуване і просити людей про допомогу. А для доньок прекрасної матусі головне, щоб їхня рідненька жила! Жила для тих, хто не уявляє життя без неї!

Від початку хвороби вже витрачена неймовірна кількість коштів. Жінці допомагають друзі, знайомі, всі ті, кому вона сама колись допомагала. Та щоб вирватися з пастки страшної хвороби, необхідно ще багато коштів. Сьогодні ми просимо допомогти зібрати кошти, щоб оплатити операцію з встановлення колостоми.

 

ПІБ: Ященко Катерина Василівна, 18.11.1974 р.

Місто: Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.

Діагноз: плоскоклітинна карцинома шийки матки

ID: 5097
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2019 09:56
305,50 грн.
Благодійна допомога
05.10.2019 10:37
70,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2019 17:18
51,01 грн.
Благодійна допомога
26.09.2019 23:14
5,00 грн.
Благодійна допомога
26.09.2019 21:34
10,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя з аутизмом в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом в умовах війни
З повномасштабною війною все змінилося... Стан здоров'я Захара значно погіршився. Хлопчик потребує пості…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Показати всі