Well-being Fest для дітей
Well-being Fest для дітей
Завершений

Well-being Fest для дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.08.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
90400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
90400,00 грн.

Компанія EPAM в рамках Well-being Fest 2018 проведе благодійний аукціон, щоб допомогти зберегти життєво цінний матеріал – гемопоетичні стовбурові клітини для трансплантації. В Україні більше 3 тисяч дітей, які хворіють на лейкози, лімфоми, автоімунні захворювання. Здоровий донорський кістковий мозок – єдиний шанс врятувати таких дітей.

Операцію з його пересадки в нашій країні роблять у відділенні ТКМ Центру дитячої онкогематології лікарні "ОХМАТДИТ", починаючи від забору і підготовки трансплантата – гемопоетичних стовбурових клітин. Сьогодні трансплантат під загрозою. Температура в приміщеннях, де знаходяться заготовлені заморожені клітини, перевищує норму. Терміново потрібен кондиціонер для охолодження й підтримки низької температури.

Щорічно у відділенні трансплантації кісткового мозку "ОХМАТДИТу" проводять понад 30 життєво необхідних пересадок. Тут же заготовляють здорові гемопоетичні клітини для пересадки. Після забору клітини обов’язково перевіряють в лабораторії, заморожують в рідкому азоті і кілька тижнів зберігають при температурі -195 С у спеціальних низькотемпературних камерах.

У приміщенні заготівлі працює два таких фризера, холодильних для препаратів крові, шейкери-інкубатори. Необхідно постійно охолоджувати приміщення і підтримувати температуру не вище +17 С, інакше обладнання може вийти з ладу, і заготовлені клітини безповоротно загинуть. Проте кондиціонер, який охолоджував це надважливе приміщення, відпрацював свій ресурс і зламався без можливості відновлення.

Ми збираємо кошти, щоб купити і встановити новий кондиціонер Galactik GKZ 18H-s. Вартість разом з монтажно-демонтажними роботами становить 24 348 грн. Ця благодійна мета отримала потужний відгук від співробітників компанії і вони зібрали за один день майже повну суму на придбання кондиціонера для відділення онкогематології. Додатково співробітники вирішили зробити більше – і зібрати кошти на ще один кондиціонер Galactik GKZ 12H-s для відділення хірургії лікарні "ОХМАТДИТ" і частину коштів на ремонт фібробронхостопа для Національного центру дитячої кардіології і кардіохірургії. 

Кондиціонер потрібен в палати, де лежать пацієнти після операцій. Влітку в палатах на 6-8 ліжок маленькі пацієнти дуже страждають. Деяким дітям операції відкладають на осінь, бо післяопераційні рани в період спеки погано заживають і можуть бути запалення.

UPD від 08.08.2018: Сума збільшена на прохання автора проєкту -  ВБФ "Крона" з метою встановлення більшої кількості кондиціонерів.

ID: 4277
Підтримали
Благодійна допомога
13.08.2018 16:42
1632,18 грн.
Благодійна допомога
13.08.2018 11:49
3767,82 грн.
Благодійна допомога
10.08.2018 15:01
396,14 грн.
Благодійна допомога
10.08.2018 14:41
500,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2018 14:13
6000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо Ромці стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги!
В один і три місяці Ромчику встановили страшний діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, затримка розвитку та…
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Підтримати
Здоров'я
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Мирослава – довгоочікувана та єдина донечка в сімʼї, вона народилася передчасно на 34 тижні вагітності і…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Показати всі