Їй болить, та вона не здається
Їй болить, та вона не здається
Завершений

Їй болить, та вона не здається

Проект здійснює
Розпочато: 23.12.2014
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
78398,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78398,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Настуні – 8 років. Мама і тато кажуть їй, що вона особлива. Вони носять її на руках, але не лише через те, що сильно люблять. У дівчинки – ДЦП, і вона просто не може ходити. Та вона навчилася повзати по квартирі, тримати ложку і навіть пішла до школи – до самої звичайної школи. Дівчинка знає, що може навчитися ходити і бути такою, ну майже такою, як всі дітки. Для цього їй потрібна реабілітація і трішки грошей. А потім, коли в неї все вийде, Настуня стане лікарем, аби допомагати іншим хворим діткам.

Настуні – 8 років. Мама і тато кажуть їй, що вона особлива. Вони носять її на руках, але не лише через те, що сильно люблять. У дівчинки – ДЦП, і вона просто не може ходити. Та вона навчилася повзати по квартирі, тримати ложку і навіть пішла до школи – до самої звичайної школи. Дівчинка знає, що може навчитися ходити і бути такою, ну майже такою, як всі дітки. Для цього їй потрібна реабілітація і трішки грошей. А потім, коли в неї все вийде, Настуня стане лікарем, аби допомагати іншим хворим діткам.

Настуня народилася у 7 місяців дуже кволою. Мама не встигла навіть намилуватися дівчинкою, бо у неї одразу забрали доньку – на операцію. Тоді лікарі відрізали Настуні частину кишківника, навстромляли туди трубочок так, наче в інкубаторі, Так дівчинка провела цілих два місяці. У неї було зараження крові і сепсис. Поки інших діточок годували мами, до Настуні під’єднували крапельниці – постійно. Дівчинка дуже схудла і важила менше двох кілограмів. Лікарі казали, що вона не виживе. Проте все минулося, Настуня все пережила, і її забрали додому.

Через рік щось пішло не так. Лікарі діагностували аномалію розвитку головного мозку, або іншими словами – ДЦП. Проте батьки не здалися. Вони збирали гроші і возили доньку до лікарів. На уколи, масажі, голковколювання, на плавання в басейні та іпотерапію, аж поки дівчинка не поповзла по ліжку. Вона змогла пересунутися всього на кілька сантиметрів, а батьки вже верещали від щастя. Тоді вони пообіцяли собі – зроблять все, щоб їхня донька колись навчилася ще й ходити.

Для цього Настуня півроку пролежала в гіпсі, їй нарощували кісточку на стопі. А потім, аби могла говорити, ще й лазером надрізали скуті хворобою м’язи. Та вимовляти літери дівчинці допомогла Сара, це дельфін. Вона катала її на животику, і дівчинка заговорила. 

А у вересні Настуня вже пішла до школи. Мама возить її туди на візочку. У школі в дівчинки з’явилося дуже багато гарних друзів. Вони допомагають їй складати портфель і перегортати сторінки в зошиті. Вчителька каже, що НАстуня – дуже здібна, і з української мови в неї лише гарні оцінки. Та коли починається перерва, дітки біжать у коридор, а вона лишається сидіти в класі, бо так і не може ходити. А дівчинка так хоче побігти за ними…

Насті Кунєвій потрібен хоча б ще один курс дельфінотерапії і два курси реабілітації в Трускавці. Це коштує не так дорого. Та за вісім років лікування родина витратила всі гроші. Мама дівчинки не працює, бо змушена доглядати доньку, тато – продавець на базарі. Єдина їхня надія на одужання донечки – це ви. Самотужки їм не впоратися. Будь ласка, не будьте байдужими!

Подаруйте дитині можливість ходити!

 

ПІБ: Кунева Анастасія Олексіївна, 07.06.2006 р.

Місто: Одеська область

Діагноз: аномалія розвитку головного мозку, у вигляді гіпоплазії стовбурових структур, затримка психомовного та статомоторного розвитку. ДЦП – спастичний тетрапарез.

ID: 1240
Підтримали
Благодійна допомога
30.12.2014 19:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 19:27
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 19:26
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 19:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.12.2014 19:08
17,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Книги на "Дачу"
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Подаруйте Аарону шанс на щасливе дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Аарону шанс на щасливе дитинство!
Важко уявити життя маленьких дітей, які ніколи не бачили своїх рідних, але постійно чують їхні голоси. В…
Врятувати венки дітей
Підтримати
Здоров'я
Врятувати венки дітей
Дітки, хворі на рак, щодня витримують безліч введень ліків. Через це їх маленькі венки набрякають, ховаю…
Показати всі