З дитячого майданчика в лікарню
З дитячого майданчика в лікарню
Завершений

З дитячого майданчика в лікарню

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.08.2019
Одеса
Завершений
Всього зібрано
243210,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
243210,00 грн.

Максим народився і ріс абсолютно здоровим і активним хлопчиком. Величезні блакитні очі, непосидючість, рухливість – це все його. Але хто б знав, що в нещасливий день 3 травня 2019 року все може повернутися на 180 градусів. Мама гуляла з Максимом на дитячому майданчику в своєму дворі, і хлопчик невдало впав із невисокої гірки. Удар припав на голову. У Максима важка черепно-мозкова травма. З того дня життя і здоров'я колись рухомого Максима перетворилися в тонку натягнуту нитку. Лікарі та батьки борються за нього.

Максим народився і ріс абсолютно здоровим і активним хлопчиком. Величезні блакитні очі, непосидючість, рухливість – це все його. Але хто б знав, що в нещасливий день 3 травня 2019 року все може повернутися на 180 градусів. Мама гуляла з Максимом на дитячому майданчику в своєму дворі, і хлопчик невдало впав із невисокої гірки. Удар припав на голову. У Максима важка черепно-мозкова травма. З того дня життя і здоров'я колись рухомого Максима перетворилися в тонку натягнуту нитку. Лікарі та батьки борються за нього.

Відразу після трагедії Максима доставили в реанімацію дитячої Одеської обласної лікарні. По дорозі хлопчик втратив свідомість. Термінова операція, видалення гематоми з правої півкулі мозку. Через кілька днів Максим прийшов до тями, впізнавав батьків, але не розмовляв. Настав лівобічний параліч. А в ніч з 12 на 13 травня стан погіршився, стався повторний крововилив, зупинка серця і дихання. Проведена повторна операція і видалена гематома вже з лівої півкулі.

Відтоді Максим знаходиться у вегетативному стані, він без свідомості, але і не в комі. Дихати він сам не може, у зв'язку з цим йому провели трахеостомію. Лікарі одеської лікарні зробили все, що було в їх силах – стабілізували і вивели Максима зі стану, що загрожував його життю. Але без серйозної повноцінної нейрореабілітації життя хлопчика неможливе. Батьки довго були в пошуках, але зупинили свій вибір на центрі нейрореабілітації "НОДУС" у м Бровари. Альтернативи в Україні немає, а за кордоном однозначно реабілітація вийшла б дорожчою. Фахівці клініки, відвідавши Максима, підтвердили свою готовність допомогти.

Зараз Максима перевели в клініку "НОДУС", тут він проходить реабілітаційне лікування. Є вже невеликі результати. Але попереду довгий шлях до одужання. Батьки Максима не живуть разом, але обоє активно беруть участь у порятунку сина. Все попереднє лікування хлопчика фінансово виснажило обох, тому батьки змушені звернутися за допомогою до небайдужих людей. Ми ніколи не знаємо, що чекає нас попереду. Знали б, як то кажуть, постелили б соломку. Але зате ми знаємо, що робити зараз, коли трагедія сталася: об'єднатися і допомогти цьому хлопчику і дати йому шанс знову стати допитливою і активною дитиною.

 

ПІБ: Ткач Максим Максимович, 05.01.2015 р.

Місто: Одеса

Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, епідуральна гематома, забій головного мозку, судомний синдром

ID: 5359
Підтримали
R K
29.10.2019 21:45
0,76 грн.
Татьяна Грищенко
29.10.2019 17:29
223,00 грн.
Благодійна допомога
29.10.2019 17:26
1018,70 грн.
Благодійна допомога
29.10.2019 16:41
509,16 грн.
Благодійна допомога
29.10.2019 13:58
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Життя без епілепсії
Підтримати
Здоров'я
Життя без епілепсії
Єгор дуже любить вчитися і пізнавати нове. Проте через постійні виснажливі напади епілепсії не може розв…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Мрія Стефанії
Підтримати
Здоров'я
Мрія Стефанії
У Сєвєродонецьку народилася крихітна Стефанія – всього 1 450 г. Дівчинка з'явилася на світ передчасно в …
Показати всі