З вірою в добро
З вірою в добро
Завершений

З вірою в добро

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.03.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
13213,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13213,00 грн.

ЗБІР КОШТІВ ПРИПИНЕНО Сергій був сильним хлопцем - він боровся із хворобою все своє життя. Співчуваємо рідним та близьким. Ми щиро вдячні всім тим, хто разом з нами вірив у Сергія до кінця.  


Цукровий діабет зруйнував внутрішні органи Сергія, хлопець практично втратив зір. А торік у хлопця відмовили обидві нирки. Зараз Сергію 26 років, і поки хвороба не залишає йому шансів на майбутнє. На сьогоднішній день Сергію протипоказані будь-які оперативні втручання, тому операція з трансплантації нирок, які б взяли на себе функції з очищення крові, йому категорично заборонена. Але у Сергія є шанс дожити до безкоштовного перитонеального діалізу, і в наших з вами силах дати йому цей шанс.

З 2-х років і до теперішнього часу Сергій Горбатенко з міста Комсомольське Донецької області страждає на важку форму цукрового діабету, але, не дивлячись на хворобу, хлопець завжди намагався жити як здорова людина. Він навчався у звичайній школі, займався музикою по класу фортепіано, цікавився комп'ютерною технікою, закінчив Донецький політехнічний університет з надією на те, що працюватиме й фінансово допомагатиме мамі з братом.

У хлопця відмовили нирки, і тепер його життя залежить не тільки від інсуліну, а й від обов'язкових щотижневих процедур перитонеального діалізу.

Лікар Сергія порекомендував родині хлопця перейти з гемодіалізу, проведення якого можливо тільки в умовах стаціонару, на більш прогресивний метод очищення крові - перитонеальний діаліз, який пацієнти можуть здійснювати самостійно. Для цього в січні цього року Сергію Горбатенкубуло зроблено операцію з установки катетера для проведення перитонеального діалізу. Тепер Сергій продовжує лікування вдома. Процедуру перитонеального діалізу людям, страждаючим нирковою недостатністю, необхідно робити щодня. У місяць на лікування необхідно 16 722,00 грн. - така ціна життя молодого хлопця, на яку не вистачає спільного місячного заробітку мами і молодшого брата Сергія.

Важко собі уявити біль і відчай матері, яка з самого раннього дитинства, день у день, бореться з тяжкою недугою свого сина, усвідомлюючи, що поступово хвороба забирає її кровиночку і практично не залишає йому шансів на повноцінне життя. Вичерпавши всі фінансові можливості допомоги своєму синові, Тетяна, мама Сергія, з вірою в доброту людини, звертається до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу її хворому синові: «Нехай у майбутньому у Сергія не буде роботи, не буде своєї родини, але я так хочу, щоб він був поруч зі мною, хочу чути його голос, бачити його добру посмішку, хочу, щоб він просто жив...».

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 13 213 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

Ім'я: Горбатенко Сергій Юрійович, 04.04.1987 р.н.

Місто: Комсомольське, Донецька область

Діагноз: Цукровий діабет, важка форма, діабетичний гломерулосклероз ХХН (5-й ст.), симптоматична гіпертензія, вторинна анемія, ХНН-термінальна стадія, пролонгована перитонеальним діалізом

ID: 904
Підтримали
Благодійна допомога
22.04.2014 15:17
30,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 14:59
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 13:17
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 11:25
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 11:24
30,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Здатися – означає програти
Підтримати
Здоров'я
Здатися – означає програти
Анна народилася здоровою дівчинкою, але коли крихітці виповнилося 2 тижні, вона захворіла на герпесний е…
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Показати всі