З вірою в добро
З вірою в добро
Завершений

З вірою в добро

Проект здійснює
Розпочато: 21.03.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
13213,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13213,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

ЗБІР КОШТІВ ПРИПИНЕНО Сергій був сильним хлопцем - він боровся із хворобою все своє життя. Співчуваємо рідним та близьким. Ми щиро вдячні всім тим, хто разом з нами вірив у Сергія до кінця.  


Цукровий діабет зруйнував внутрішні органи Сергія, хлопець практично втратив зір. А торік у хлопця відмовили обидві нирки. Зараз Сергію 26 років, і поки хвороба не залишає йому шансів на майбутнє. На сьогоднішній день Сергію протипоказані будь-які оперативні втручання, тому операція з трансплантації нирок, які б взяли на себе функції з очищення крові, йому категорично заборонена. Але у Сергія є шанс дожити до безкоштовного перитонеального діалізу, і в наших з вами силах дати йому цей шанс.

З 2-х років і до теперішнього часу Сергій Горбатенко з міста Комсомольське Донецької області страждає на важку форму цукрового діабету, але, не дивлячись на хворобу, хлопець завжди намагався жити як здорова людина. Він навчався у звичайній школі, займався музикою по класу фортепіано, цікавився комп'ютерною технікою, закінчив Донецький політехнічний університет з надією на те, що працюватиме й фінансово допомагатиме мамі з братом.

У хлопця відмовили нирки, і тепер його життя залежить не тільки від інсуліну, а й від обов'язкових щотижневих процедур перитонеального діалізу.

Лікар Сергія порекомендував родині хлопця перейти з гемодіалізу, проведення якого можливо тільки в умовах стаціонару, на більш прогресивний метод очищення крові - перитонеальний діаліз, який пацієнти можуть здійснювати самостійно. Для цього в січні цього року Сергію Горбатенкубуло зроблено операцію з установки катетера для проведення перитонеального діалізу. Тепер Сергій продовжує лікування вдома. Процедуру перитонеального діалізу людям, страждаючим нирковою недостатністю, необхідно робити щодня. У місяць на лікування необхідно 16 722,00 грн. - така ціна життя молодого хлопця, на яку не вистачає спільного місячного заробітку мами і молодшого брата Сергія.

Важко собі уявити біль і відчай матері, яка з самого раннього дитинства, день у день, бореться з тяжкою недугою свого сина, усвідомлюючи, що поступово хвороба забирає її кровиночку і практично не залишає йому шансів на повноцінне життя. Вичерпавши всі фінансові можливості допомоги своєму синові, Тетяна, мама Сергія, з вірою в доброту людини, звертається до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу її хворому синові: «Нехай у майбутньому у Сергія не буде роботи, не буде своєї родини, але я так хочу, щоб він був поруч зі мною, хочу чути його голос, бачити його добру посмішку, хочу, щоб він просто жив...».

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 13 213 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

Ім'я: Горбатенко Сергій Юрійович, 04.04.1987 р.н.

Місто: Комсомольське, Донецька область

Діагноз: Цукровий діабет, важка форма, діабетичний гломерулосклероз ХХН (5-й ст.), симптоматична гіпертензія, вторинна анемія, ХНН-термінальна стадія, пролонгована перитонеальним діалізом

ID: 904
Підтримали
Благодійна допомога
22.04.2014 15:17
30,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 14:59
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 13:17
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 11:25
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2014 11:24
30,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Не залиште ворогові жодного шансу. 6
Підтримати
Здоров'я
Не залиште ворогові жодного шансу. 6
Легені дітей та дорослих, хворих на муковісцидоз, надзвичайно вразливі до інфекцій. Потрапивши у сприятл…
Довгоочікуваний, коханий, незвичайний Сашко
Підтримати
Здоров'я
Довгоочікуваний, коханий, незвичайний Сашко
Сашеньку батьки чекали цілих 15 років. Вагітність стала дивом, на яке лікарі вже не давали надії. Це бул…
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Мамо, не хвилюйся, я одужаю! 3
Підтримати
Здоров'я
Мамо, не хвилюйся, я одужаю! 3
Відразу після народження Денис потрапив до реанімації через проблеми з диханням. 5 днів лікарі боролися …
Показати всі