Захистити Ілюшу від болю
Захистити Ілюшу від болю
Завершений

Захистити Ілюшу від болю

Розпочато: 09.04.2015
Житомирська область
Завершений
Всього зібрано
6750,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6750,00 грн.

Про Іллю можна сміливо сказати, що він у своєї мами єдине світло у віконці. Її щастя, але і її одвічний біль. Хлопчик важко хворий, і життя мами – це щохвилинна боротьба за його виживання. Боротьба відчайдушна і виснажлива, але мама сповнена рішучості довести її до кінця, незважаючи на безпросвітний, здавалося б, морок цілого оберемка страшних діагнозів.

При народженні Ілюша отримав 9 балів за шкалою Апгар і, незважаючи на встановлений діагноз "вроджений гіпотиреоз", до трьох років ріс і розвивався нормально. Але в 3 рочки виявили затримку мовного розвитку, і лікарі призначили прийом особливих препаратів. Можливо це збіг, а може й наслідок їхнього впливу, але саме після прийому цих препаратів у хлопчика почалися судоми. Вони і сповістили новий діагноз – епілепсію. А з нею – і нове лікування. І життя перетворилося на постійне очікування нападів і гірке усвідомлення свого безсилля – неможливості захистити своє дитя від цього страшного болю.

У цю важку хвилину батько дитини, як це нерідко буває, не витримав напруги цієї боротьби, кинув сім'ю, залишивши маму наодинці з нещастям, без будь-якої моральної, фізичної та фінансової підтримки. Тоді ж дитина потрапила в реанімацію – судоми не припинялися протягом багатьох годин. Це був найстрашніший день, але хлопчик вижив. Тільки батьки – дідусь з бабусею – літні вже люди, залишалися поруч і віддавали останнє, шукали лікарів, молили про допомогу. Завдяки їхній підтримці Ілюші вдалося пройти ще одне обстеження, під час якого виявили причину судом. Тоді зажевріла надія, і після курсу реабілітації хлопчик знову почав вчитися ходити!

Судоми Ілюша вже майже здолав, але ще дуже багато труднощів на його шляху до повноцінного життя. У клініці доктора Берсенєва в його одужання вірять всі лікарі! Необхідно продовжити лікування. Ми живемо в страшний час: війна, зруйновані будинки, гинуть люди, і мама Ілюші не наважується в такій ситуації просити ще й на свою дитину. Але ми ж розуміємо, що тільки тоді ми робимо світ кращим, коли допомагаємо чужій біді. Давайте не залишимо без нашої підтримки Ілюшу! Дамо йому нарешті дізнатися, що таке життя без страждань!

 

ПІБ: Котюк Ілля Сергійович, 18.06.2008 р.

Місто: Житомирська область

Діагноз: енцефалопатія змішанного генезу (перинатальна, дизметаболічна). Затримка психомовного розвитку. Епісиндром. Вроджений гіпотиреоз

ID: 1437
Підтримали
Благодійна допомога
10.04.2015 16:19
380,00 грн.
Благодійна допомога
10.04.2015 15:51
150,00 грн.
Благодійна допомога
10.04.2015 15:45
30,00 грн.
Благодійна допомога
10.04.2015 15:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.04.2015 14:52
25,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Єлісєй на дистанції життя
Підтримати
Здоров'я
Єлісєй на дистанції життя
7-річний Єлісей – дитина з аутизмом. Хлопчику потрібні регулярні реабілітації, щоб він міг говорити та р…
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Шостий рік Ростик приймає ліки
Підтримати
Здоров'я
Шостий рік Ростик приймає ліки
Хворіти Ростик почав майже від самого народження. Вже в тримісячному віці у малюка зʼявилися судомні нап…
Показати всі