Засоби реабілітації для інвалідів
Засоби реабілітації для інвалідів

Засоби реабілітації для інвалідів

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.02.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
13703,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13703,00 грн.

Допоможіть людям похилого віку! Ми вкотре змушені звертатися до вас по допомогу. Тепер вже для придбання речей, які б допомогли пенсіонерам пересуватися. Такими речами є ходунки, милиці, тростини, інвалідні коляски. Для малозабезпечених людей похилого віку, важкохворих інвалідів, які без цих засобів реабілітації не можуть ходити, це буде дуже великою допомогою.

 

Уявіть, як ті, хто роками був ізольований у 4 стінах , завтра зможуть пересуватися вільно своїм житлом, виходити на вулицю по продукти, ліки, до медичних установ. Ці люди не лише покращать свої умови життя, а й позбудуться ізольованості й відчуття відторгнення суспільством, знайдуть нових друзів!

Просимо вас побачити біль і страждання людей, які не можуть зробити декілька кроків своєю кімнатою, піти на кухню, самостійно включити телевізор, щоб «побувати» у зовнішньому світі чи дістатися ванни. На превеликий жаль, ми не маємо можливості придбати допоміжних засобів для пересування у потрібній кількості, тому просимо допомоги та підтримки всіх небайдужих людей! Нам потрібно придбати ходунки, милиці, тростини, інвалідні візки. Їх отримають малозабезпечені люди похилого віку, важкохворі інваліди, люди, які потребують стороннього догляду після травм чи перенесених важких захворювань.

З метою посилення турботи про інвалідів, літніх людей, у Карітасі створено Пункт прокату реабілітаційного обладнання. Тут потребуючі можуть безкоштовно отримати у тимчасове користування інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці та інші засоби, що значною мірою полегшують життя хворих або інвалідів. Ці засоби реабілітації будуть видаватися як у постійне, так і в тимчасове користування.

Карітас Київ з 1993 року опікується самотніми людьми похилого віку, інвалідами, людьми, які живуть із ВІЛ\СНІДом, паліативними хворими та іншими потребуючими. За цей час вдалось надати допомогу понад 6000 потребуючим! На сьогоднішній ж день під опікою нашого Карітасу перебуває близько 100 людей похилого віку і тих, хто потребує сторонньої допомоги. Медсестри та соціальні працівники забезпечують підопічних широким спектром послуг: догляд за тілом хворих і немічних, медичні послуги, ведення домашнього господарства, вирішення юридичних питань, організація дозвілля, консультації підопічних та їхніх родичів тощо.

Нещодавно на сайті УББ ми просили всіх людей доброї волі допомогти коштами на придбання для людей похилого віку та інвалідів підгузників та пелюшок. Всім дякуємо, бо за досить короткий час ці кошти зібрано і десятки потребуючих відчули вашу турботу. Просимо уклінно і цього разу посприяти нашому служінню оточуючим, що опинились у кризових умовах життя!

ID: 859
Підтримали
Благодійна допомога
03.05.2014 17:28
5440,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2014 15:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.04.2014 23:40
180,00 грн.
Ростислав Марчук
29.04.2014 16:26
120,00 грн.
Благодійна допомога
29.04.2014 11:34
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Допоможіть не голодувати. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможіть не голодувати. 5
Несамовитий біг по колу – життя родин, де є важкохвора людина. Це схоже на що завгодно, але не на нормал…
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Показати всі