Засоби реабілітації для стареньких
Засоби реабілітації для стареньких

Засоби реабілітації для стареньких

Розпочато: 09.02.2021
Харків
Завершений
Всього зібрано
9000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9000,00 грн.

Коли людина старіє, дії, які раніше робилися непомітно та з легкістю, щоразу стають випробуванням та дуже складною фізичною задачею. Особи похилого віку з обмеженими можливостями, паліативні хворі щодня стикаються з цілим комплексом викликів та проблем. Неможливість вільно переміщуватися по квартирі, самостійно приймати душ, здійснювати біологічні потреби та прості дії особистої гігієни дуже сильно впливає на їхній психологічний та емоційний стан, пригнічує почуття самоповаги та гідності.

Наш фонд працює з людьми похилого віку з 1999 року. Сьогодні, окрім звичних засобів реабілітації, таких як ходунки, милиці, інвалідні крісла тощо, великим попитом користуються накладки на унітаз та стільці-туалети. Ці прості предмети допомагають стареньким задовольнити елементарні фізичні потреби без допомоги родичів або доглядальників.

Щоб допомогти стареньким не відчувати себе безпорадними та залежними від інших, нам потрібно 9 000 гривень. Завдяки цим коштам ми зможемо придбати 6 накладок на унітаз та 2 стільці-туалети. Не залишайся байдужим до болю та проблем стареньких, підтримай проєкт і зроби благодійну пожертву!

ID: 6824
Підтримали
Благодійна допомога
18.02.2021 22:39
16,39 грн.
Благодійна допомога
18.02.2021 17:55
203,92 грн.
Благодійна допомога
18.02.2021 16:16
20,38 грн.
Анна Цыганок
17.02.2021 23:34
51,01 грн.
Ivan Grigorov
17.02.2021 10:44
99,80 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Діти голодні під час війни. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час війни. 2
Просимо всіх небайдужих долучитися до ініціативи зі збору коштів на формування продуктових наборів для 1…
Продукти харчування літнім людям Херсону
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти харчування літнім людям Херсону
Збір коштів на 195 продуктових наборів для літніх людей у Дніпровському районі Херсона, які залишаються …
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Допомога без бар'єрів
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога без бар'єрів
У нашому фонді щодня відкриті двері для людей, які шукають підтримку та допомогу. Але для деяких наших в…
Показати всі