Зазирнути у сердце
Зазирнути у сердце
Завершений

Зазирнути у сердце

Проект здійснює
Розпочато: 07.11.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
4634,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4634,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Серце новонародженого важить всього 20-25 грамів. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ "ОХМАТДИТ" є малюки, серце котрих важить ще менше. Сюди потрапляють дітки з вродженими вадами серця і ЦНС, після операцій. Саме тут їх виходжують за допомогою спеціальних високоточних приладів. Уважно оглянути серце і мозок, вчасно діагностувати порушення, цілодобово спостерігати за роботою маленького організму – запорука успіху реаніматологів. Без спеціальних ультразвукових датчиків зробити це неможливо.

Виходження і реанімація новонароджених потребують космічної точності. Малесенький організм надто слабкий, життя в ньому крихке й вразливе. Тож, необхідна дуже точна і складна апаратура, щоб підтримувати температуру і вологість навколишнього середовища, забезпечувати харчування, дихання, роботу серця. Малюка обкладають трубочками і датчиками, за допомогою яких підтримується життя й лікарі стежать за найбільш важливими параметрами. І будь-яке відхилення може стати фатальним.

Лікарі відділення інтенсивної терапії новонароджених Національної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ" повертають до життя діток з вродженими патологіями серця, перинатальними ураженнями ЦНС, вродженими вадами розвитку. Зробити точну діагностику і вчасно розпізнати, де і які у малюка є "неполадки" можна лише за допомогою УЗД. І лише спеціальні фазовані датчики здатні зазирнути у важкодоступні місця всередині грудної клітини або черепної коробки й показати з усіх боків мозок та серце, дослідити внутрішньосерцеві потоки крові, гілки коронарних судин, легеневої артерії і вен.

Саме такий багаторазовий фазований датчик РА 122Е до ультразвукового апарату MyLab25 Gold потрібен у відділенні для діагностики та реанімації новонароджених.

Нещодавно ВБФ "Крона" придбав датчик РА 122Е до УЗД MyLab25 Gold завдяки акції каналу "1+1" до дня Святого Миколая. Однак у зв'язку з підвищенням курсу валют вартість датчика становила 182 960 грн. Група компаній "НІКО" додала ще 59 000 грн, і ми змогли забезпечити лікарів цим необхідним пристроєм для порятунку крихіток. 

Але для роботи датчика потрібне спеціальне програмне забезпечення для дослідження серця і судин немовлят. Зараз постачальник надав можливість безкоштовного користування програмою протягом 500 годин (цього має вистачити на 2-3 місяця). Тож ми продовжуємо збір коштів на програмне забезпечення і запрошуємо людей допомогти виконати це завдання.

Потрібно 53 928 грн.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
28.04.2015 16:33
200,00 грн.
Анонімна допомога
28.04.2015 09:22
100,00 грн.
P Svirsky
19.04.2015 01:59
200,00 грн.
Анонімна допомога
17.04.2015 18:09
100,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2015 13:55
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Механізм життя Андрія
Андрій змалечку був надійною підтримкою для своєї родини. Справжнім помічником мамі та тату, бабусі і ді…
Підтримати
Здоров'я
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець.
Підтримати
Здоров'я
Маленьким легеням потрібне повітря
Поширення вірусу Covid-19 на території України вказало нам на ще одну гостру проблему, яка існує у нашій…
Підтримати
Здоров'я
Ліна: розірвати замкнуте коло
Ліні щойно виповнилося 9, і ось вже півтора роки ночами вона мусить підключатись до кисневого апарату. В…
Показати всі