Збережемо Настусі обличчя!
Збережемо Настусі обличчя!
Завершений

Збережемо Настусі обличчя!

Проект здійснює
Розпочато: 21.12.2015
Донецька область, Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
2865,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2865,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Настя Фурсова народилася зі страшним діагнозом: монолатеральна судинна мальформація, так звана винна пляма на лівій стороні обличчя. Цей дефект не можна в Україні виправити безкоштовно. Лікування дуже дороге. А оплатити такі дорогі процедури у батьків Насті можливості немає. Якщо не видаляти "винну пляму", дівчинці буде дуже важко жити, ходити в школу та адаптуватися в соціумі.

- Настя народилася з плямою у всю ліву щоку – це було помітно ще в пологовому залі, - розповідає мама дівчинки Євгенія. - Я тоді подумала, може, травма якась, може, придавили... Чоловікові подзвонила. Він приїхав, стали разом чекати, коли пляма пройде. А вона так і не пройшла.

У Маріуполі, де живуть Фурсові, лікарі не знали, що робити з плямою. Життю не загрожує, і добре. Чого ще батькам треба? Але мама дівчинки з лікарями категорично не згодна.Тим більше, що пляма на щоці – не єдина проблема Насті: у дівчинки зрощені пальці ніг - через це їй досі важко стояти самостійно.

- Дуже важливо встигнути прибрати цей жах, поки Настя не усвідомила, що не така, як інші діти. І поки її не почали дражнити, - говорить Євгенія. - Нам і так вже на вулиці слідом дивляться.

Настя – дуже життєрадісна дівчинка, вона намагається не звертати увагу на свою проблему. Тільки коли прокидається і починає терти припухлу за ніч пляму, а заодно і очі. Через дві години після сну припухлість спадає, і Настя повертається до своїх дівочих справ. Це ж тільки здається, що в чотири роки не може бути ніяких справ. Насті потрібно розсадити на ліжку іграшки, розставити перед ними чашечки і почати пригощати своїх улюбленців. Євгенія розповідає, що займатися своїм ляльковим господарством дівчинка може годинами. Поки мама не покличе її на прогулянку, обідати чи лягати спати.

Грати та сміятися Насті подобається. А от їздити в київський Інститут дерматокосметології доктора Богомолець не дуже. Під час процедури, коли "винну пляму" обробляють імпульсним лазером, Настя тремтить і щільно-щільно притискається до мами. Хоча лікарі і запевняють Євгенію, що це абсолютно безболісно і відчуття не сильніше ніж від холодної води, їй все одно в це віриться насилу, і за доньку вона переживає. Тим більше, маніпуляції доводиться робити вже під наркозом, щоб обробити ділянки навколо очей.

Лікування це – складне і тривале. Але і лікарі, і батьки Насті помічають, що попередні процедури виявилися дуже ефективними, і їх обов'язково потрібно продовжити. Всього може знадобиться ще від 6 до 8 таких процедур. Тільки от коштують вони дуже дорого. Надзвичайно дорого для Євгенії, що сидить у декреті, та її чоловіка, який перебивається випадковими заробітками, до того ж проживають вони в зоні АТО. Але навіть якщо він і знайде собі постійну роботу, то все одно в Маріуполі грошей на лікування Насті не заробити.

Євгенія і Костянтин дуже переживають, що не можуть нічим допомогти своїй маленькій дочці. Якщо не прибрати пляму зараз, то вона буде рости разом з Настею. А значить, серйозні психологічні проблеми дівчинці гарантовані – вона буде уникати людей, не зможе адаптуватись у дитячому колективі.

- Розумієте, у нашій країні таких дітей безкоштовно ніде не лікують – у державних лікарнях просто немає такого апарату, - журиться Євгенія. - Чому так? Повинні ж бути якісь правила?!

От і я думаю – чому? Чому держава навіть не думає подбати про те, щоб його маленька громадянка Настя Фурсова виросла гарною і щасливою. Але ми-то з вами про це можемо подумати і допомогти, правда?

 

ПІБ: Фурсова Анастасія Костянтинівна, 25.12.2011

Місто: Донецька область, Маріуполь

Діагноз: монолатеральна лівобічна судинна мальформація шкіри обличчя по ходу ІІ гілки трійчастого нерва

ID: 1893

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
12.02.2016 10:29
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2016 20:48
95,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2016 14:51
2,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2016 21:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2016 21:56
45,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Нагодувати хворих малюків!
Підтримати
Здоров'я
Нагодувати хворих малюків!
Не від усіх хвороб рятують медикаменти або операції. Іноді надія на життя, зростання, розвиток полягає
Діти з аутизмом бачать світ інакше
Підтримати
Здоров'я
Діти з аутизмом бачать світ інакше
У Ясіка збережений інтелект, йому дуже потрібна реабілітація - навчити навичкам соціалізації, їсти все, …
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
Підтримати
Здоров'я
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
"Такою, як ми з вами, вона ніколи не буде", – говорили лікарі для мами маленької Аліси. Крихітці вже 2 р…
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
У цьому проекті збираємо кошти на придбання 10 степперів. Це саме той випадок, коли спортивний тренажер …
Показати всі