Збережемо усмішку Вікторії разом
- Про проєкт
- Донори 4
- Звіти та документи1
- Коментарі
Маленька Вікторія обожнює малювати, складати конструктори, допомагати мамі прибирати та обіймати свого молодшого братика. Вона завжди усміхається, тягнеться до діток, махає ручкою на привітання... Та не завжди зустрічає у відповідь таку ж відкритість.
У 4-річної Віки - синдром Крузона, рідкісна вроджена вада розвитку черепа. Від самого народження вона під постійним наглядом лікарів і вже пройшла п'ять складних операцій в "Охматдиті". Зараз дівчинці терміново потрібна ще одна операція - зі встановленням спеціального дистрактора, який допоможе сформувати правильну форму черепа та обличчя. Без неї існує ризик незворотних наслідків: затримки розвитку, втрати слуху, зору, навіть судом. Вартість витратних матеріалів - понад 200 тисяч гривень. Для родини це непідйомна сума.
Мама дівчинки цілодобово доглядає за дітьми, тато працює охоронцем. Самостійно зібрати таку суму - нереально... Але з підтримкою небайдужих - можливо все!
Попри все, Віка - дуже сильна, життєрадісна дівчинка з великою жагою до життя. Вона з любов'ю пізнає світ, цікавиться тваринками та квітами, і навіть у складні моменти не втрачає надії.
Друзі, давайте допоможемо Віці зберегти її усмішку і подаруємо їй шанс на щасливе дитинство! Кожна гривня - це крок до здорового і повноцінного життя Вікторії. Долучайтеся до збору!
Повне ім’я: | Сушко Вікторія, 07.03.2021 р. |
Місто: | Київ |
Діагноз: | краніостеноз |
ID: | 10391 |
Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!
Підтримати
|
Благодійна допомога
16.07.2025 01:15
|
200,00 грн. |
|
Благодійна допомога
15.07.2025 23:42
|
310,00 грн. |
|
Благодійна допомога
15.07.2025 21:24
|
500,00 грн. |
|
Благодійна допомога
15.07.2025 18:55
|
250,00 грн. |