Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Завершений

Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.03.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
50,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50,00 грн.

Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабораторія "Сінево" разом із благодійними фондами Українська Біржа благодійності та "Твоя опора" розпочали всеукраїнську акцію "Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько".

Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабораторія "Сінево" разом із благодійними фондами Українська Біржа благодійності та "Твоя опора" розпочали всеукраїнську акцію "Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько".
Ідея проста! Ви здаєте аналіз на ліпопротеїди у лабораторії "Сінево" (аналіз "Ліпопротеїди фракційно", код 1094), який допомагає перевірити роботу серцево-судинної системи, а "Сінево" перераховує з кожного такого аналізу 20 гривень на благодійність.

Зібрані кошти дозволять благодійним фондам придбати оксигенатори для маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Оксигенатори – це такі медичні прилади які служать для малечі "легенями" під час операцій і без них провести операційне втручання просто неможливо.

У планах зібрати 1 500 000 гривень, які дозволять врятувати майже 100 діточок з вродженими вадами серця. 4 500 маленьких українців щороку з'являються на світ із вадами серця. 30% із них із пологових виписують так і не діагностувавши недугу, тому половина діток із тими недіагностованими, але критичними, вадами – гине.

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова – найбільший в Україні профільний заклад, де рятують дитячі серця. Нині чи не найгостріше питання в Інституті Амосова – брак оксигенаторів. Це пристрій, який насичує кров киснем, тобто працює замість легень у той час, коли серце зупиняється і пацієнта під’єднано до апарату штучного кровообігу. Тобто, без оксигенатора просто неможна оперувати. Та проблема в тому, що він одноразовий, що більше діток треба прооперувати, то більше таких апаратів потрібно.

Цей проєкт – чудова нагода потурбуватися про своє здоров’я, перевіривши здоров‘я свого серця та допомогти діткам полагодити їхні сердечка.

ID: 5910
Підтримали
Благодійна допомога
10.03.2020 15:46
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Марійка так хоче самостійно ходити! 2
Підтримати
Здоров'я
Марійка так хоче самостійно ходити! 2
Марійці 3 роки. Вона досі самостійно не сидить, не перевертається і не ходить. Тому їй вкрай потрібні си…
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Показати всі