Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Завершений

Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько

Проект здійснює
Розпочато: 10.03.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
50,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабораторія "Сінево" разом із благодійними фондами Українська Біржа благодійності та "Твоя опора" розпочали всеукраїнську акцію "Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько".

Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабораторія "Сінево" разом із благодійними фондами Українська Біржа благодійності та "Твоя опора" розпочали всеукраїнську акцію "Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько".
Ідея проста! Ви здаєте аналіз на ліпопротеїди у лабораторії "Сінево" (аналіз "Ліпопротеїди фракційно", код 1094), який допомагає перевірити роботу серцево-судинної системи, а "Сінево" перераховує з кожного такого аналізу 20 гривень на благодійність.

Зібрані кошти дозволять благодійним фондам придбати оксигенатори для маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Оксигенатори – це такі медичні прилади які служать для малечі "легенями" під час операцій і без них провести операційне втручання просто неможливо.

У планах зібрати 1 500 000 гривень, які дозволять врятувати майже 100 діточок з вродженими вадами серця. 4 500 маленьких українців щороку з'являються на світ із вадами серця. 30% із них із пологових виписують так і не діагностувавши недугу, тому половина діток із тими недіагностованими, але критичними, вадами – гине.

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова – найбільший в Україні профільний заклад, де рятують дитячі серця. Нині чи не найгостріше питання в Інституті Амосова – брак оксигенаторів. Це пристрій, який насичує кров киснем, тобто працює замість легень у той час, коли серце зупиняється і пацієнта під’єднано до апарату штучного кровообігу. Тобто, без оксигенатора просто неможна оперувати. Та проблема в тому, що він одноразовий, що більше діток треба прооперувати, то більше таких апаратів потрібно.

Цей проєкт – чудова нагода потурбуватися про своє здоров’я, перевіривши здоров‘я свого серця та допомогти діткам полагодити їхні сердечка.

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
10.03.2020 15:46
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Шанс на здорове дитинство
Причина вад розвитку у Марти поки не знайдена. Але багато помилок природи можна компенсувати, поки дівчи…
Підтримати
Здоров'я
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Іллі 10 років, і у нього ДЦП, спастична диплегія нижніх кінцівок. Протягом усіх цих років, сім'я вірить …
Підтримати
Здоров'я
Максим: допоможіть подолати мого ворога! 3
Через те, що малюк був занадто великим, його мама не змогла народити сина самостійно. Зрештою, минула до…
Підтримати
Здоров'я
Ярослав – надія мами Віри. 2
У мами Віри є тільки одна мрія, тільки одна мета – поставити дитину на ноги! Ярославчик народився в ново…
Показати всі