Жага до життя. 3
Жага до життя. 3
Завершений

Жага до життя. 3

Проект здійснює
Розпочато: 25.08.2016
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
8600,83 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8600,83 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Давні друзі нашого фонду, звичайно, пам'ятають Ігоря Марченка. У 2009 році хлопчика прооперували з приводу вади серця. На жаль, операція пройшла невдало. Окклюдер упустили в кровотік, у результаті 20 хвилин дитина перебувала в стані клінічної смерті. Наслідки коми позначилися тільки через кілька тижнів, коли в Ігоря виявився правобічний геміпарез: хлопчик все гірше володів правою рукою й ногою.

А потім Ігор і його мама Світлана зіткнулися з усіма принадами вітчизняної медицини. Лікування Ігоря повинно відбуватися за тією ж схемою, що й реабілітація ДЦП. Але реабцентри не приймали дитину, адже її мав спостерігати кардіолог, а цього лікаря в штаті центрів немає.

По суті, в жодному медзакладі країни Ігорю не брались допомогти, але й у чергу для отримання квоти на лікування за кордоном його теж не ставили. Багато місяців Світлана оббивала пороги чиновницьких кабінетів, але не змогла пробити цю стіну. В особистій бесіді лікарі радили їй вивозити хлопця з країни – тут їм допомоги чекати марно.

Ігорю ставало все гірше, й мама стала шукати можливості за кордоном. У словацькій клініці «Аделі» Ігоря погодилися прийняти на реабілітацію. Вартість курсу була, звичайно, чималою. Тоді-то ми з вами й познайомилися з Ігорем та Світланою. Завдяки вашій підтримці Ігорьок побував в «Аделі», й виявилося, що це «його» клініка: хвороба почала відступати.

У клініці хлопчик із задоволенням плавав у басейні. Дивно, але у воді почала працювати рука, скута парезом. На Ігоря звернули увагу представники словацької Асоціації паралімпійського спорту, коли мама отримала від президента Асоціації пропозицію вчитися в словацькій паралімпійської школі, вона прийняла її без вагань. Найважливіше було, щоб Ігорьок з його діагнозом знайшов своє місце в житті.

Світлана з синами вирушила до Словаччини – й ми зітхнули з полегшенням, мріючи про те, що хлопчик отримає необхідне лікування і доб'ється успіхів у спорті.

Дійсність виявилася зовсім іншою. Через те що Ігор – громадянин України, виступати за збірну країни він не може. Реабілітація в «Аделі» для нього коштує стільки ж, скільки й раніше, – з тієї ж причини. Тому Світлана вирішила, що синові буде краще тягнутися за здоровими ровесниками, – й Ігор вчиться у звичайній школі й займається у звичайній секції плавання.

Щоб забезпечити сім'ю найнеобхіднішим, мамі доводиться працювати 12 годин на добу 7 днів на тиждень на робочої спеціальності, відклавши подалі два дипломи про вищу освіту. Старший син навчається у ВНЗ та всі свої вихідні теж працює. Сім'я тулиться в одній маленькій кімнаті в гуртожитку. Поліпшити їх стан може тільки отримання громадянства, а до цього потрібно ще кілька років прожити в Словаччині. Місцеві благодійні фонди не готові збирати кошти для українця.

За весь цей час єдиною реабілітацією Ігоря був спорт: плавання й бокс. Ще хлопчисько ганяє на роликах і встиг з'їздити до Австрії на велосипеді, подарованому Асоціацією паралімпійського спорту. Проте, справжньої реабілітації це не замінить. Як і раніше, раптово випрямляється нога, потребують розтяжки сухожилля, погано працює рука. Курс в «Аделі» коштує 7 738 євро, а в родині на рахунку кожна копійка. Будь ласка, підтримайте хлопця!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 8 600,83 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

 

ПІБ: Марченко Ігор Сергійович, 20.07.2003 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: Спастичний правобічний геміпарез, екстрапірамідна недостатність, наслідки ішемічного інсульту

Звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові
Підтримали
З любов'ю !!!
23.08.2018 18:29
290,00 грн.
Анонімна допомога
21.08.2018 16:40
200,00 грн.
Анонімна допомога
20.07.2018 12:58
110,00 грн.
З любов'ю !!!
17.07.2018 09:31
278,00 грн.
З любов'ю !!!
27.06.2018 13:06
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Діти повинні жити
Недугу в його тілі одразу видають сині губки і пальчики, а ще – постійна втома. 11-місячний Павлусь пере…
Підтримати
Здоров'я
Я тебе люблю, мамо! 3
Люди, які знають Женю теж помічають її зміни в кращий бік. Після кожного пройденого курсу загальний стан…
Підтримати
Здоров'я
Новорічне диво для Насті!
Насті Луценко 10 серпня виповнилося 16 років. За ці 16 років неодноразово наступали страшні дні, коли ні…
Підтримати
Здоров'я
Арт-майстерня "Вітамінки радості"
Просимо вас допомогти зібрати кошти на творчі майстер-класи для дітей в онкогематологічне відділення Жит…
Показати всі