Жінці-лікарю потрібна допомога в лікуванні раку. 2
Жінці-лікарю потрібна допомога в лікуванні раку. 2
Завершений

Жінці-лікарю потрібна допомога в лікуванні раку. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.04.2021
Харків
Завершений
Всього зібрано
34514,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34514,00 грн.

Ольга Юріївна – лікар-невропатолог. Більше 30 років жінка присвятила лікуванню хворих із різними неврологічними захворюваннями, а також викладацькій діяльності за цією спеціальністю. А зараз Ользі Юріївні потрібна наша допомога і підтримка. Два роки тому у неї виявили рак молочної залози 4 стадії з метастазами. Два роки жінка веде важку боротьбу з онкозахворюванням. Пройдено 6 курсів хіміотерапії в Харківському обласному центрі онкології, дві операції. На жаль, влітку захворювання почало прогресувати...

У серпні минулого року, після операції, консиліумом онкологів та хіміотерапевтів призначив жінці лікування, за яким Ольга Юріївна вже проходить 7 курс. Також додатково жінці призначили препарат "Іксджева" (Деносумаб) 120 мг, який сприяє зменшенню метастазів і стабілізації процесу.

"Велике спасибі, що Ви відгукнулися раніше на заклик допомогти мені з придбанням цих препаратів, і я вже два рази з Вашою допомогою і фондом "Сподіваюсь і вірю" отримала "Іксджеву" (Деносумаб) і "Фемару", – говорить Ольга Юріївна.

У березні на черговій комп'ютерної томографії відзначено стабілізацію в розмірах раніше виявлених метастазів у легенях і плеврі, і метастази в кістках не збільшилися. У Ольги Юріївни з'явилася надія на стабілізацію стану та подальше лікування. Ольга Юріївна продовжує лікування і продовжує працювати. Зараз вона займається тільки викладацькою роботою онлайн, оскільки імунітет жінки знижений і підхоплює будь-яку інфекцію відразу. "Мені пощастило, – пише Ольга Юріївна, – що наші заняття йдуть дистанційно. Як викладач, я раніше консультувала хворих, а зараз немає такої можливості, оскільки на кафедру ми не ходимо".

Ольга Юріївна любить дачу, садити квіти, доглядати за ними. "У мене є плетиста красива червона троянда, – розповідає жінка. – Ще я доглядаю за виноградом, але з минулого року обрізку робив чоловік під моїм керівництвом". У родині Меркулових 15 років жив пес. "Чудовий розумний пес, суміш тер'єрів з вівчаркою, – каже Ольга Юріївна. – На жаль, помер 4 роки тому. Нову собаку не змогли завести. А зараз я не можу гуляти з активною собакою, бо ще важкувато ходити".

Читання книг залишилося улюбленим заняттям жінки. Це і історичні книги, і щодо здорового способу життя і за фахом – неврології. Ольга Юріївна читає багато інформацію по онкології. Щоб бути в курсі медичних новин, слухає онлайн конференції з медицини, по неврології. Матеріальні питання сім'я Меркулова намагається вирішити самостійно. Чоловік Ольги працює майже на 2 ставки, Ольга Юріївна викладає і отримує пенсію по інвалідності. Друзі сім'ї і друзі дочки допомагають по можливості. Коштів ледь вистачає на придбання необхідних препаратів.

"Маю велику надію, що Ви мені допоможете в боротьбі з хворобою і подаруйте шанс на одужання і можливість в подальшому своїми знаннями і досвідом допомагати іншим людям, – каже Ольга Юріївна. – Заздалегідь вдячна всім".

Повне ім’я: Меркулова Ольга Юріївна, 01.08.1964 р.
Місто: Харків
Діагноз: Ca лівої грудної залози Т4N2M1
ID: 7009
Підтримали
Благодійна допомога
30.04.2021 13:45
6457,21 грн.
Роман К
30.04.2021 11:41
101,83 грн.
Благодійна допомога
30.04.2021 09:51
91,81 грн.
Дмитро і Анастасія Антонченко
30.04.2021 06:51
127,29 грн.
Благодійна допомога
29.04.2021 22:24
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
Підтримати
Здоров'я
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
"Я не розмовляю. Проте можу намалювати все, що бачу!". Весь свій внутрішній світ Матвій переносить на па…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Марік Прекрасний потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Марік Прекрасний потребує допомоги
Марік Прекрасний – саме так рідні називають 4-місячного малюка, який вже змалку веде боротьбу за життя. …
Показати всі