Жінці потрібні ліки
Жінці потрібні ліки
Завершений

Жінці потрібні ліки

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.08.2020
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
9552,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9552,00 грн.

Галина Іванівна із сім’ї колгоспників. Мама працювала у ланці, батько конюхом. Сім’я була багатодітною:  батьки виховували 7 дітей і  Галина була другою дитиною. Тоді складні часи були, тяжко було жити. Доводилося багато працювати, щоб утримати сім'ю. Діти допомагали батькам. Галина не була виключенням, теж працювала разом із мамою у ланці. Після закінчення школи дівчина вступила до Житомирського технікуму землевпорядкування. Працювала деякий час за спеціальністю - землевпорядником, а потім у школі-інтернаті поваром. Робота повара важка і жінка змушена була її залишити за станом здоров’я.

Разом з чоловіком виховали двох діток: сина та дочку. Вони вже дорослі, живіть окремо від батьків, мають свої родини. Чоловік Галини Володимирівни вже на пенсії.

У січні цього року у жінки стався інфаркт. «Серце поколювало,- розповідає Галина Володимирівна, але не сильно». Проте дедалі ставало гірше, її забрала швидка. У Рівному прооперували, поставили стенти. З того часу жінка постійно приймає медикаменти. Живе подружжя на пенсію чоловіка, вона в нього мінімальна. Галина Володимирівна наразі працювати не може за станом здоров’я. А медикаменти потрібно приймати щодня. Також необхідно тримати і дієту.

«Раніше, коли була здоровішою,  - розповідає жінка, - то тримали чимале господарство, була і корова. А зараз котик, собачка та курочки.» Робити фізично жінці нічого не можна. «Так, приготовлю обід, помию посуд, і все», - говорить Галина Володимирівна.

Галина Володимирівна любила вишивати  хрестиком і рушники і серветки. Проте зараз улюблене заняття прийшлось відкласти – підводить зір, без окулярів жінка не бачить. Раніше і хліб пекла, і пиріжки – а зараз дуже важко вимісити тісто. «Під гірку йти не можу, - жаліється Галина Володимирівна,- задихаюсь»… То ж в основному жінка вдома, то серіал перегляне,  то газету почитає, то книжку. Нещодавно пройшла курс лікування  у лікарні – були крапельниці. А вдома приймає призначені таблетки. Для підтримки роботи хворого серця Галині Володимирівні  призначено прийом препарату "Плавікс". Препарат дієвий, але дорогий. Придбати самостійно його жінка не може. Вона змушена звертатися за допомогою.

Повне ім’я: Захарчук Галина Володимирівна, 08.03.1961 р.
Місто: Великі Межирічі, Рівненська область
Діагноз: ІХС. Стенокардія напруги. ФКIII П/інфарктний (25.01.2020р.) кардіосклероз. Аортосклероз. Коронаросклероз. Ангіопластика та стентування ОА (1) - 27.01.20р. Пролапс задньої стулки МК. Помірна недостатність МК.
ID: 6271
Підтримали
Oleg Muraviov
20.08.2020 16:14
5454,29 грн.
Назар Компанієць
20.08.2020 16:00
300,00 грн.
Благодійна допомога
20.08.2020 15:47
50,92 грн.
Благодійна допомога
20.08.2020 15:19
100,00 грн.
Ирина Крячек
20.08.2020 15:17
203,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Підтримати
Здоров'я
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Метою нашого проєкту є придбання 5  датчиків до пульсоксиметрів Masimo RAD-8 у відділення неонатального …
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Показати всі