Жити без уколів
Жити без уколів
Завершений

Жити без уколів

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.11.2021
Кривий Ріг
Завершений
Всього зібрано
135015,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
135015,00 грн.

Приблизно 29 000 уколів переніс Родіон за останні 10 років. У хлопчика виявили діабет 1 типу, коли йому було 7 років. Від моменту постановки діагнозу у хлопчика почалося інше життя: з обстеженнями, лікарнями й постійним болем. Мама буденно описує, як 5 разів на день Роді проколюють пальці рук, щоб узяти кров на аналіз, і ще мінімум 3 рази в день колють у руку або в живіт інсулін.

Здається, що людина може звикнути до всього, але насправді це не так. Малюкові дуже важко пояснити, чому він повинен весь час страждати від уколів, але й підліток втомлюється від болю й намагається його уникнути.

"Останнім часом син почав пропускати прийоми їжі, дуже схуд. Він може підколоти інсулін перед їжею без вимірювання рівня глюкози, а це дуже небезпечно. Пропускає нічні виміри "цукру", і це часто призводить до гіпоглікемії. Гіпоглікемія може початися й серед білого дня: зовсім нещодавно за 5 хвилин рівень "цукру" опустився з 3.2 до 1.2 ммоль, і мені довелося їхати до сина на допомогу. На щастя, обійшлося без реанімації", – пише мама Родіона.

Цукровий діабет повністю змінює життя дитини й тягне за собою інші діагнози. Крім основного, в медичній карті Родіона записані діабетична нефропатія, вегето-судинна дистонія і кіфосколіоз. Попри всі труднощі, пов'язані зі здоров'ям, Родіон закінчив школу на звичайній формі навчання, музичну – по класу фортепіано, й зараз навчається на другому курсі коледжу на диригентському факультеті. Нещодавно записався до церковного хору.

Через те, що Родін спосіб життя відрізняється від життя інших людей, страждає психологічний стан підлітка. Не раз ровесники обзивали його. Хлопець утомився від вічної тривоги про своє здоров'я, про те, як його сприймають люди навколо. На щастя,  можливість усе змінити є. Помпа Minimed Medtronic c системою SmartGuard у якомусь сенсі подарує Роді нове життя. Йому більше не потрібно буде постійно колоти пальці, руки й живіт: непомітна для інших помпа, закріплена на тілі, самостійно контролюватиме рівень глюкози в крові. Кількість проколів скоротиться у багато разів.

Вартість помпи дуже велика для їх сім'ї. Мама не мала можливості працювати весь час, поки Родя був маленьким і не міг сам контролювати прийом інсуліну. Вітчим Родіона теж має інвалідність (він ліквідатор аварії на ЧАЕС). У сім'ї є ще одна дитина: сестра Роді вчиться в третьому класі.

Давайте допоможемо Родіону разом позбутися кількох проблем, з якими він жив останні 10 років, і подивитися на цей світ іншими очима!

Повне ім’я: Бойко Родіон Сергійович, 20.04.2021 р.
Місто: Кривий Ріг
Діагноз: цукровий діабет 1 типу, важка форма діабетичний кетоацидоз, діабетична нефропатія 2-3 ст., вегетосудинна дистонія
ID: 7539
Підтримали
Благодійна допомога
26.05.2022 14:27
58821,88 грн.
Благодійна допомога
25.05.2022 11:37
507,14 грн.
Благодійна допомога
23.05.2022 11:44
202,86 грн.
Благодійна допомога
21.05.2022 18:48
50,78 грн.
Благодійна допомога
21.05.2022 15:55
33,47 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Показати всі