Жити всупереч усьому!
Жити всупереч усьому!
Завершений

Жити всупереч усьому!

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.05.2016
Луцьк
Завершений
Всього зібрано
83400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
83400,00 грн.

Більше року часу – і нічого, крім лікарняних ліжечок, операцій і крапельниць. Так почалось життя маленького Ромчика: діагноз – вроджена біліарна атрезія – не виводиться жовч з організму. Потім почався цироз печінки та хронічна печінкова недостатність, гіпертензія та дефіцитна анемія. Пересадка в польській клініці була життєво необхідна! Завдяки вам, непосильна для звичайної сім'ї, сума в майже 70 тисяч євро була зібрана. Операція, здавалося, пройшла успішно, навіть перевели в палату до рідних.

Та за кілька днів малюк знову попав в реанімацію – зупинка дихання. У його легенях знайшли інфекцію і зараз посильно з нею борються. Клініка виставила новий додатковий рахунок, який обов'язково треба оплатити, щоб дитину долікували, адже потрібна буде ще одна операція по закриттю брюшної стінки!

У батьків, крім Ромчика, є ще маленька 5-річна Софійка – кохана донечка.

«У мене був менший братик, тому я звикла, що у сім’ї має бути двоє діток, щоб не сумували. Тому я і для своєї доці хотіла, щоб у неї був братик чи сестричка і різниця у віці була невелика. Дуже зраділи з чоловіком, коли дізналися, що у нас буде хлопчик» - розповідає мама Оля. Та Софійка вже більше року мусить жити з бабусею та дідусем, і дуже скучає за батьками і братиком. Мама тим часом потроху приходить до себе після операції: вона віддала частину печінки своїй другій маленькій кровинці. Спочатку було боляче дуже, тепер вже легше – чого не зробиш заради дитини!

Ця сім'я пройшла вже так багато і лишилось зовсім трішки! Тільки б вилікуватись... Давайте постараємося дати можливість хлоп'яті рости та розвиватись, насолоджуючись кожним днем: зробити перші кроки, знайти перших друзів, потім першу любов, створить свою сім'ю і народити здорових діток – просто ЖИТИ!

 

ПІБ: Роїк Роман Андрійович, 17.12.2014

Місто: Луцьк

Діагноз: первинний діагноз - атрезія жовчовивідних шляхів. Біліарний цироз. Портальна гіпертензія І-ІІ ст. Дефіцитна анемія. Гіпотрофія. Хронічна недостатність І-ІІ ступеня. На данний момент - стан після пересадки частини печінки від мами. (операція відбулася 1.12.15) Стан після зупинки дихання і зупинки серця, часткове відмирання мозку. Через рік після основної операції потребуватиме реконструктивної операці по закриттю брюшної стінки. Також потребуватиме реабілітації з відновлення моторних навичок (ймовірно клініка Козявкіна)

ID: 2119
Підтримали
Татьяна Грищенко
25.05.2016 15:15
2578,00 грн.
Олександра Іванова
25.05.2016 14:16
200,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 13:58
1000,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 13:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 13:11
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Показати всі