Життя розміром з долоньки!
Життя розміром з долоньки!
Завершений

Життя розміром з долоньки!

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.06.2024
Київ
Завершений
Всього зібрано
80000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
80000,00 грн.

Найдорогоцінніший скарб на ім'я Роман народився передчасно з екстремальною вагою тіла при народженні – 750 грамів – та відразу ж дав знак мамі, що він хоче жити: він заплакав, і сили миттєво його покинули. Далі у боротьбу за життя дитини екстрено почали боротися реаніматологи. Батьки такої ранньої пташечки робили все, що могли, для того, щоб їх дитина вижила. Вони жили в автомобілі біля реанімації довгі місяці, тому що страх за дитину переповнював, вони хотіли бути якомога ближче до дитини, яку лікарі постійно намагалися повернути до життя. Коли була потреба у закупівлі рідкісних препаратів з-за кордону, батьки з допомогою небайдужих людей робили неможливе, щоб їх придбати і врятувати життя свого хлопчика.

З першого дня появи на світ довгоочікуваної дитини батьки вірять, що Господь Бог дасть їм сили боротися разом за життя і здоров'я синочка. Після перебування у лікарні "Охматдит" 4,5 місяці від народження дитини, родина, плачучи від щастя, що повернулися додому в повному складі, вірили, що все найстрашніше, що загрожувало життю дитини, вже минуло. Але склалося інакше.

З моментом дорослішання Романа родина почала отримувати все нові й нові діагнози, в результаті чого знову почалися госпіталізації, дитина на своєму ще зовсім маленькому життєвому шляху перенесла вже 3 операції, під наглядом лікарів ще 2 оперативних втручання у майбутньому, але хлопчик з усіх сил старається, попри перенесені операції, гратися іграшками з мамою, розвиватися, відвідувати центри реабілітації, намагатися виконувати вимоги спеціалістів для покращення свого стану.

У 2,5 роки Роман зробив перші кроки, і наразі батьки продовжують безперервно займатися покращенням ходи свого хлопчика та з метою здобуття нових навичок. Окрім багатьох супутніх діагнозів, дитина має ДЦП, тяжку розумову недорозвиненість, аномалію варіанту Денді Уокера, але попри всі захворювання хлопчик має бажання розвиватися, заглядаючи мамі в очі та тримаючи маму за обличчя. Серце мами крається від того, що їх родина фінансово не спроможна відвідувати приватні реабілітації у бажаному форматі.

Батьки дитини вірять, що у світі є люди з добрим серцем, які мають можливість і бажання допомогти їх Роману, який поки що не може словами сказати, як він цього бажає. Але пригорнувшись до мами, він дуже жалісно дивиться в очі, благаючи про допомогу йому в боротьбі з захворюваннями. Очі мами вже довгий час наповнені сльозами, щоночі вкладаючи дитину спати, мама просить Господа Бога про шанс для повноцінного життя її найдорогоціннішого скарбу, що надає їй сили продовжувати жити далі для покращення здоров'я сина.

Допоможіть Романові з лікуванням!

Повне ім’я: Безклубий Роман В'ячеславович, 03.05.2021 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 9495
Підтримали
Благодійна допомога
01.07.2024 19:11
1971,80 грн.
Благодійна допомога
01.07.2024 12:24
300,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2024 12:17
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2024 12:01
17306,32 грн.
Благодійна допомога
01.07.2024 10:33
200,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Мобільна евакуація
Підтримати
Здоров'я
Мобільна евакуація
"Мобільна евакуація" – це проєкт медичної евакуації поранених військових із допомогою спеціально-обладна…
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Одужати, щоб лікувати людей
Підтримати
Здоров'я
Одужати, щоб лікувати людей
Вероніці девʼятнадцять років. Вона навчається у медичному коледжі та мріє бути лікарем. Однак біль у ноз…
Олексій хоче перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Олексій хоче перемогти хворобу
Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки,…
Показати всі