Знову і знову лікування
Знову і знову лікування
Завершений

Знову і знову лікування

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.10.2018
Кіровоградська обл.
Завершений
Всього зібрано
15680,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15680,00 грн.

Родіон народився здоровим. А на третій день у нього стався крововилив у мозок – хлопчик посинів і перестав дихати. Йому надали медичну допомогу і виписали додому. Через два тижні батьки помітили, що голівка надто велика для його віку. Після термінових обстежень виявилося, що у пацієнта гідроцефалія – як наслідок крововиливу. Зараз хлопчику потрібно провести декілька операцій, але без нашої допомоги батьки не можуть забезпечити свого малюка усіма необхідними медикаментами.

Історія цього хлопчика почалася ще до народження. Коли мама приїхала у лікарню, її турбував біль у животі. Вона звернулася до лікарів, але виявилося, що "все добре". Коли ж почалися перейми, жінка ледь у коридорі не народила, бо на її звернення чула "ще рано, гуляйте". Через три дні у новонародженого стався крововилив, пізніше виявили гідроцефалію – батьки підозрюють недогляд медиків. Родіону встановили шунтуючу систему, але невдовзі її видалили через запалення. Пізніше виявили ще й кісти. Але через вітрянку хлопчик не міг відразу розпочати хірургічне лікування.

І ось, нарешті, Родіон у відділенні нейрохірургії, але без необхідних медикаментів операцію провести не вдасться. Батьки просять допомогти врятувати їх синочка!

 

ПІБ: Пасенко Радіон Сергійович, 07.08.2017 р.

Місто: с. Сургани, Кіровоградська обл.

Діагноз: гідроцефалія

ID: 4544
Підтримали
49
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
6996 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
15.11.2018 23:21
6995,71 грн.
Благодійна допомога
15.11.2018 22:51
300,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2018 21:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2018 21:29
101,92 грн.
Благодійна допомога
15.11.2018 20:56
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ярослав: від мрій до дій
Підтримати
Здоров'я
Ярослав: від мрій до дій
Ярослав має вроджені аномалії розвитку головного мозку. Через це він має труднощі з рухом, мовленням та …
Рятуємо очі військових разом!
Підтримати
Здоров'я
Рятуємо очі військових разом!
Мета нашого проєкту – закупити необхідні розхідники та медобладнання, щоб надати безкоштовну мобільну оф…
Шанс на спокійне життя
Підтримати
Здоров'я
Шанс на спокійне життя
Діабет 1 тип діагностували Артему в травні 2025 року. Бувають перепади глюкози, високий ацетон, різкі ст…
Яна бореться – ми поруч
Підтримати
Здоров'я
Яна бореться – ми поруч
Дитинство Яночки з Царичанки завершилося у 9 місяців, коли у неї розвинувся вірусний енцефаліт. Сьогодні…
Показати всі