Знову навчитися ходити!
Знову навчитися ходити!
Завершений

Знову навчитися ходити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.09.2021
Одеса
Завершений
Всього зібрано
18203,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18203,00 грн.

У 21-річного Влада з народження проблеми з руховою функцією тіла. Та торік сталася ще одна неприємність, яка повністю паралізувала його життя: Владислав впав на вулиці і отримав перелом лівого надколінка зі зміщенням уламків. Травма була настільки важкою, що хлопець переніс дві операції. Але завдяки важкій щоденній праці він навчився ходити, тримаючись за стіну, сидіти та трохи себе обслуговувати в побуті. Зараз Влад пересувається на інвалідному візку та потребує реабілітації: плавання та фізичної терапії. Реабілітація допоможе Владу навчитися знову самостійно ходити з опорою. Але, на жаль, родина зовсім не має коштів, щоб сплатити таки зайняття.

Влад народився шляхом дуже складних пологів, відразу після народження у нього діагностували черепно-мозкову травму (гематому), яка згодом перетворилася на кісту, та вроджену ваду розвитку центральної нервової системи. За перші два роки життя хлопчик переніс три операції, що врятували йому життя та позбавили епілептичних нападів, йому встановили два шунти. У 3 роки Владислав уперше переступив поріг відомого в Одесі "Дому з Янголом" (дитячого реабілітаційного центру), де почалася його перша реабілітація. Хлопець був у дуже важкому стані: не розмовляв, не ходив, не жував, не сидів.  Було важко, але заняття йшли йому на користь, і він почав розвиватися, наскільки це було для нього можливо.

Тим часом біологічний батько Влада не просто не хотів займатися вихованням, лікуванням і реабілітацією дитини, а створював такі нестерпні умови в родині, що мати з маленьким Владом змушена була піти з дому і рятувати сина самотужки. Але життя не залишило жінку наодинці з труднощами, вона зустріла дуже доброго і люблячого чоловіка, який став справжнім батьком і захисником для Влада. Сьогодні мама з усмішкою розповідає, як Влад щиро любить вітчима і вважає його своїм справжнім татом.

Влад виріс добрим і сильним духом хлопцем, він має маленьку сестричку, якій зараз 4 рочки. Він закінчив школу, вчиться у ліцеї, отримує професію оператора комп'ютерного набору.

Після фатального падіння навесні 2021 Влад уже переніс дві операції. Під час останньої операції в клініці ODREX (м. Одеса) Владу за допомогою спеціального дрота з’єднали надколінок. Але для одужання йому потрібна реабілітація.

Ми звертаємось до вас: допоможіть Владу потрапити на реабілітацію, налагодити життя, стати на ноги і бути самостійним. Йому це дуже потрібно!

Повне ім’я: Сапигора Владислав Романович, 22.12.1999 р.
Місто: Одеса
Діагноз: вроджена вада розвитку ЦНС, рефрактура лівого надколінника
ID: 7432
Підтримали
Благодійна допомога
07.10.2021 20:26
10751,70 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 16:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 10:21
500,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 08:37
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 08:19
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Одужати і перемогти
Підтримати
Здоров'я
Одужати і перемогти
Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають …
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі