Золочівська громада: допомога їжею для ВПО
Золочівська громада: допомога їжею для ВПО

Золочівська громада: допомога їжею для ВПО

Розпочато: 28.11.2022
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
877500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
877500,00 грн.

Золочівська громада Харківської області географічно знаходиться на кордоні з РФ. Протягом весни та літа громада дуже сильно постраждала від ударів ворога, а кілька старостинських округів тривалий час були під окупацією. У громаді досі продовжуються обстріли цивільної інфраструктури, що призводить до тривалої відсутності електро- та водопостачання, подекуди відсутній стільниковий зв’язок.

Три тисячі людей, які ще з початку війни тікали від окупації, оселилися у Золочівській громаді. Але, на жаль, після звільнення їх рідних містечок та селищ виявилося, що повертатися їм тепер немає куди – окупанти залишили після себе вщент зруйновані будинки, до того ж пошкоджено електричні, газові мережі та відсутнє водопостачання. Життя в таких умовах у зимовий період неможливе.

Через пошкодження інфраструктури, руйнування підприємств та знищення майна бізнесу було втрачено сотні робочих місць, які щомісяця забезпечували місцеве населення стабільною роботою. Звісно, у таких умовах, роботи для вимушених переселенців так само немає, а отже немає і жодних джерел, які б могли забезпечувати хоча б базові потреби цих людей.

Для того, щоб підтримати родини вимушено переміщених осіб, які опинилися без житла та засобів до існування, ми хочемо забезпечити їх найнеобхіднішим – продуктами, і для цього нам потрібно зібрати 877 500 грн. Кожен продуктовий набір коштує 650 гривень, туди входить: 2 кг макаронів, 2 упаковки рису, 2 упаковки круп, 1 упаковка цукру, 1 пляшка олії, 2 банки тушкованого м’яса, 3 рибні консерви, 1 упаковка чаю та солодощі (печиво, шоколадка, згущене молоко, або вафлі).

За умов раціонального споживання харчів вистачить на 4-5 тижнів для 1 людини і на 2 тижні для родини. Ці сім’ї зараз потребують не лише прихистку, а й психологічної, моральної та гуманітарної підтримки. Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до збору та допомогти нам забезпечити цих людей їжею.

ID: 8387
Підтримали
Благодійна допомога
30.11.2022 20:41
877500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 7
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 7
Майже від самого початку своєї роботи у м. Харкові наш фонд підтримує осіб похилого віку, в тому числі т…
Розірвати ланцюжок насильства
Підтримати
Соціальна допомога
Розірвати ланцюжок насильства
Діти теж є постраждалими від домашнього насильства. Однак тільки одне зі 130 звернень в українські служб…
Їжа для дітей. 22
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 22
Завдяки Вашій підтримці нашого проєкту, ми зможемо закупити необхідні продукти, оплатити місячну роботу …
Показати всі