Звичайне диво – іпотерапія
Звичайне диво – іпотерапія
Завершений

Звичайне диво – іпотерапія

Розпочато: 05.06.2013
Київська обл
Завершений
Всього зібрано
4435,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4435,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Зовсім скоро під Києвом запрацює унікальний реабілітаційний комплекс. Вперше в світі буде створена структура, що поєднує в собі найпрогресивніші у світі методи реабілітаційних практик: від іпотерапії до арттерапії. Центр шукає партнерів, і якщо ми з вами йому також допоможемо - багато діток набагато швидше зможуть безкоштовно отримати допомогу. Мета цього проєкту - знайти гроші на купівлю спеціального підйомника для інвалідів - щоб акуратно і безпечно саджати діток прямо з інвалідного крісла на коня, і назад.

Перший еко-реабілітаційний центр іпотерапії «Камелія» скоро зможе ощасливити тисячі українських сімей, подарувавши їх дітям реальний шанс повернути здоров'я, а значить - надію на повноцінне і яскраве життя.

«Для цього проєкту мені вкрай важлива не просто підтримка, а підтримка однодумців. Тобто тих, хто розуміє для чого і кому потрібна його допомога. А там, де розуміння - там щастя. «Щасливий допомогти», - адже так говорять? Я щиро сподіваюся, що допомагаючи цьому дитячому центру, Ви дійсно будете себе так відчувати». Маргарита Ващук, президент фонду анімалотерапії і автор проєкту «Камелія».

Центр будується для реабілітації дітей з ДЦП, аутизмом, нервовими розладами і психологічними травмами. Курси включають в себе іпотерапію, каністерапію, лікувальну фізкультуру, тілесно-орієнтовану терапію, музичну терапію, казкотерапію. А методика лікування верховою їздою є одним з найефективніших способів реабілітації інвалідів. Тепло тварини та емоційний настрій, який відчуває хворий під час спілкування з конем, не зможе дати жоден тренажер!

Сам процес цього лікування починається від моменту, коли пацієнт уже сів на коня. Але для дітей з ДЦП у цьому випадку складним моментом є саме цей етап – посадка на коня. Тому є величезна необхідність у системі підйому і переміщення пацієнта з коляски на коня і назад. Наразі інструктори піднімають пацієнтів на руках, але це щоденні тяжкі навантаження: інструктори повинні саджати і знімати з коней близько 10 дітей (після офіційного відкриття Центру це число зросте до 40 дітей). Крім того це ще й небезпечно для самих дітей. Мета цього проєкту – придбати систему підйому і переміщення пацієнта. Система підніматиме і пересаджуватиме пацієнта із інвалідного крісла на коня і назад, а спеціальні ремені для підтримки стегон і спини допомагатимуть зробити цей процес максимально безпечним.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 4 435 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту. 

ID: 658
Підтримали
Благодійна допомога
27.09.2016 20:55
5,00 грн.
Благодійна допомога
30.08.2016 19:34
5,00 грн.
Благодійна допомога
15.08.2016 19:58
5,00 грн.
Благодійна допомога
26.07.2016 21:21
7,00 грн.
Благодійна допомога
06.06.2016 12:17
113,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Мета цього проєкту: закупити в кабінет стоматології Запорізького військового госпіталя спеціальне обладн…
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі