Звичайне диво – іпотерапія
Звичайне диво – іпотерапія
Завершений

Звичайне диво – іпотерапія

Розпочато: 05.06.2013
Київська обл
Завершений
Всього зібрано
4435,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4435,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Зовсім скоро під Києвом запрацює унікальний реабілітаційний комплекс. Вперше в світі буде створена структура, що поєднує в собі найпрогресивніші у світі методи реабілітаційних практик: від іпотерапії до арттерапії. Центр шукає партнерів, і якщо ми з вами йому також допоможемо - багато діток набагато швидше зможуть безкоштовно отримати допомогу. Мета цього проекту - знайти гроші на купівлю спеціального підйомника для інвалідів - щоб акуратно і безпечно саджати діток прямо з інвалідного крісла на коня, і назад.

Перший еко-реабілітаційний центр іпотерапії «Камелія» скоро зможе ощасливити тисячі українських сімей, подарувавши їх дітям реальний шанс повернути здоров'я, а значить - надію на повноцінне і яскраве життя.

«Для цього проекту мені вкрай важлива не просто підтримка, а підтримка однодумців. Тобто тих, хто розуміє для чого і кому потрібна його допомога. А там, де розуміння - там щастя. «Щасливий допомогти», - адже так говорять? Я щиро сподіваюся, що допомагаючи цьому дитячому центру, Ви дійсно будете себе так відчувати». Маргарита Ващук, президент фонду анімалотерапії і автор проекту «Камелія».

Центр будується для реабілітації дітей з ДЦП, аутизмом, нервовими розладами і психологічними травмами. Курси включають в себе іпотерапію, каністерапію, лікувальну фізкультуру, тілесно-орієнтовану терапію, музичну терапію, казкотерапію. А методика лікування верховою їздою є одним з найефективніших способів реабілітації інвалідів. Тепло тварини та емоційний настрій, який відчуває хворий під час спілкування з конем, не зможе дати жоден тренажер!

Сам процес цього лікування починається від моменту, коли пацієнт уже сів на коня. Але для дітей з ДЦП у цьому випадку складним моментом є саме цей етап – посадка на коня. Тому є величезна необхідність у системі підйому і переміщення пацієнта з коляски на коня і назад. Наразі інструктори піднімають пацієнтів на руках, але це щоденні тяжкі навантаження: інструктори повинні саджати і знімати з коней близько 10 дітей (після офіційного відкриття Центру це число зросте до 40 дітей). Крім того це ще й небезпечно для самих дітей. Мета цього проекту – придбати систему підйому і переміщення пацієнта. Система підніматиме і пересаджуватиме пацієнта із інвалідного крісла на коня і назад, а спеціальні ремені для підтримки стегон і спини допомагатимуть зробити цей процес максимально безпечним.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 4 435 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту. 

ID: 658
Підтримали
Благодійна допомога
27.09.2016 20:55
5,00 грн.
Благодійна допомога
30.08.2016 19:34
5,00 грн.
Благодійна допомога
15.08.2016 19:58
5,00 грн.
Благодійна допомога
26.07.2016 21:21
7,00 грн.
Благодійна допомога
06.06.2016 12:17
113,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Чоловікам теж потрібна підтримка
Підтримати
Здоров'я
Чоловікам теж потрібна підтримка
Війна принесла багато горя всій країні, та особливо важко доводиться тим, хто потребує дороговартісного …
На варті жіночого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На варті жіночого здоров'я
"Коли хворіє матінка моя, навколо все втрачає сенс буття!". А як же важливо вчасно отримати гідну медичн…
Я буду боротися за життя!
Підтримати
Здоров'я
Я буду боротися за життя!
Майже два року тому в Олени виявили онкозахворювання – сімейний аденоматозний поліпоз – колоректальний р…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Показати всі