Маріуполь – це рана на серці не тільки українців, а й всього світу. Російські війська буквально знищили все місто, перетворивши його на руїни. Це місто – герой і незламна віра людей в те, що добро все одно переможе зло. Це місто, яке ніколи не втратить надію.

Люди в Маріуполі з перших днів повномасштабної війни втратили не тільки своє майно, а й близьких. Тисячі загиблих, сотні тисяч депортованих. Ті, хто вибрався з пекла розповідають жахи, від яких холоне кров в венах. Саме таким родинам з дітьми допомагає "Фонд Маша", який створив унікальну програму "Незламна мама", яка розроблена професіоналами в галузі психотерапії та посттравматичних синдромів. Вона складається з двох етапів: 3-тижневого табору в Карпатах, де з матусями і дітьми працюють психологи (групові і індивідуальні заняття, арт-терапія, тілесна терапія) і психологічної підтримки онлайн.

Для того, щоб показати війну очима простих людей, Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) завершило роботу над документальним фільмом "Маріуполь. Невтрачена надія". Кіно є свідченням про російсько-українську війну простих людей, які прожили у Маріуполі перший місяць вторгнення. Фільм побудовано на щоденниках маріупольської журналістки Надії Сухорукової: вона нотувала те, що бачила навкруги себе у цей час.

Надія Сухорукова: "Все, що відбувається зараз – цього не повинно було статися у 21 столітті. Я хочу, щоб люди зрозуміли абсурдність ситуації та відчули, що через злобу, жорстокість та ненависть російських окупантів гинуть тисячі. Для мене важливо, щоб кожен злочин рашистів був зафіксований, і вони за все відповіли".

Стрічка не містить страшних кадрів, не справляє тиск на глядача. П’ять маріупольців розказують свій досвід життя всередині війни.

Цей фільм – ще один доказ військових злочинів РФ на території України.

Для того, щоб вилікувати понівечені душі жінок з дітьми, в тому числі тих,  які вирвались з Маріуполя, необхідно підтримати цей важливий проєкт. 

 

ID: 8247
Підтримали
Уляна Бичишин
28.03.2023 10:41
10,00 грн.
Благодійна допомога
26.03.2023 15:10
50,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2023 11:50
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.03.2023 11:18
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.03.2023 01:38
300,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано