Я пам’ятаю день, який поставив під загрозу не лише можливість далі співати, але й взагалі чути. У 2010 році після чергового обстеження у отоларинголога я дізналася, що стрімко втрачаю слух. Ніхто з лікарів не міг відповісти, чому це відбувається, особливо у ранньому віці. Декілька років я не могла зважитися на операцію, поки лікар не сказав, що тягнути далі не можна і я ризикую втратити слух назавжди. В один момент я усвідомила, що можу втратити все та дала згоду на операцію.

Сьогодні я розповідаю про це, щоб люди, які стикаються зі схожою проблемою, не затягували та робили все, щоб повернутися до повноцінного життя. Проте порушення слуху можна вчасно виявити, ще у новонароджених та надати лікування. Але у більшості пологових будинків немає апаратів для ехо-скринінгу, тому порушення слуху можуть діагностуватися у віці 4-5 років, коли вже є порушення мовлення у дитини.

Навіть найменші суми допоможуть придбати апарат та вчасно діагностувати хворобу в немовлят. Підтримайте збір, аби дітки могли чути.

Аріна Домскі - єдина в Україні артистка в жанрі classical crossover. Артистка співає і пише музику на декількох мовах, її репертуар включає пісні італійською, англійською, французькою, українською, російською, чеською, латинською та китайською мовами. Її творчість - це поєднання традиційної опери і сучасної поп-музики. Вона перша українська артистка, яка підкорила Азію.

ID: 7663
Підтримали
Благодійна допомога
23.11.2021 11:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2021 22:42
500,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано