Роби те, що можеш, не лише тому, що потрібно, а тому, що ти можеш це зробити! На підтримку особливих заходів з протидії поширення коронавірусу в Україні компанія ТОВ "БізПозика" вирішила придбати 500 захисних костюмів для медичних працівників і передати їх медичним установам країни.

 

Бути свідомим і відповідальним - це те, чого вимагає непроста ситуація, яка склалася в світі та в нашій країні! Ми віримо в результативність взаємодії між бізнесом і медичними установами, яка так необхідна зараз. Адже ніхто не зможе так оперативно і ефективно допомогти людям і державі, як соціально-відповідальний бізнес!

Тому ми хочемо допомогти людям, від яких зараз багато залежить. Які кожен день і ніч, ризикуючи життям, роблять свою роботу. Які тижнями не бачать своїх сімей! Саме медпрацівники першими контактують з інфікованими хворими, і їм необхідні засоби індивідуального захисту!

Закликаємо всіх представників українського бізнесу приєднатися до ініціативи і зробити свій внесок у підтримку української медицини!

Впевнені - разом ми впораємося!

ID: 6037
Підтримали
БІЗНЕС ПОЗИКА
22.04.2020 11:28
178648,17 грн.
Благодійна допомога
22.04.2020 10:10
1,83 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано