Український бренд Woolkrafts випустив серію пледів із різноманітними пейзажами регіонів України – за дизайнами від Platfor.ma. Вона стала продовженням благодійної колекції «Україна». Прибуток від продажів пледів передадуть до Національного реабілітаційного центру «Незламні» на закупівлю біонічних протезів для українців, які постраждали від війни.

Серія складається з 14 пледів із зображенням найрідніших українських ландшафтів – карпатських полонин та териконів Донбасу, степів Таврії та полів Поділля, лісів Сіверщини та кримських гір.

За словами команди Woolkrafts, від початку повномасштабного вторгнення вони надають перевагу створенню пледів, дизайн яких має особливе значення або є носієм певного важливого меседжу. Тож, коли Platfor.ma випустила благодійну колекцію светрів і шарфів, присвячену регіонам України, Woolkrafts вирішили допомогти масштабувати проєкт. 

«Коли ми дізналися про ініціативу Platfor.ma до Дня Соборності, були в повному захваті. Спершу від самих дизайнів і потужної об’єднуючої ідеї. Одразу чітко собі уявили, які круті вийдуть пледи з такими теплими зворушливими принтами. Адже, погодьтеся, що набагато приємніше загортатись у плед з символікою рідного регіону або улюбленого куточка України.

Тут поєдналося бажання допомагати та творчий підхід до в‘язаних речей, а це – на 100% резонує з нашими цінностями та підходом. Якби у нас була така фізична можливість, ми б обійняли всю Україну, бо ну ду-у-уже любимо. А цей проєкт для нас ще й про те, як Україна обіймає нас, неначе улюблений затишний плед. 

Тому ми якось природно відчули, що варто проявити ініціативу й запропонували команді Platfor.ma розвинути цю ідею у форматі пледів», – кажуть у Woolkrafts. 

Та найбільше команду надихає важлива мета проєкту – підтримати Національний реабілітаційний центр «Незламні» й долучитися до збору коштів на біонічні протези для наших військових і людей, що постраждали від воєнних дій.
Пледи серії коштують 3000 грн. Всі 14 дизайнів вже можна замовити на сайті за посиланням або у соцмережах бренду.  

ID: 8699

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Woolkrafts
01.06.2023 13:33
148500,00 грн.
woolkrafts
01.05.2023 23:19
131100,00 грн.
woolkrafts
09.04.2023 17:59
133500,00 грн.
Усі донори