Наші захисники та захисниці день і ніч боронять Україну. Звільняючи від ворога нашу землю і наших людей, вони відстоюють свободу, цінності та мирне майбутнє всього цивілізованого світу. Щоб наші військові могли впевнено стояти на своїх рубежах, надзвичайно важливо забезпечити їх усім необхідним. 

Окрім військового спорядження, продовольчих запасів, зброї та амуніції, для захисту, а потім відновлення країни, потрібно багато інструментів: щоб облаштовувати свій побут та створювати комфортні умови для життя, швидко будувати та ремонтувати все необхідне. 

Українська мережа майстерності Dnipro-M вже передала понад 10 000 одиниць інструментів захисникам та волонтерам. Зараз спільно з dobro.ua бренд запускає проєкт, який забезпечить майстрів інструментом для збереження та відбудови нашої держави. Електро- та ручні інструменти, аксесуари до них та витратні матеріали, засоби індивідуального захисту – все це передадуть воїнам Збройних Сил та Територіальної оборони, рятувальникам ДСНС, які захищають нас у містах та селах по всій Україні.

Підрозділи ЗСУ, ТрО і ДСНС можуть подати заявку на отримання необхідних інструментів DNIPRO-M. Для цього потрібно:

+ Надіслати на пошту [email protected] офіційного листа-звернення від військової/пожежно-рятувальної частини, в якому зазначити, який інструмент потрібен;
+ Залишити заявку на офіційному сайті Dnipro-M та сторінках бренду у соцмережах;
+ Зателефонувати на “гарячу лінію” за номером 0 800 200 500

ВАЖЛИВО! Лист-звернення та довіреність на людину, яка після оформлення забиратиме інструмент, мають бути з печатками та підписом керівника підрозділу.

Загалом надання допомоги відбувається почергово - залежно від того, в якій послідовності ми отримали заявки. Проте пріоритетними є напрямки, де військові та рятувальники не можуть чекати, - схід України та гарячі точки.

Кожна ваша гривня, зібрана до цієї скарбнички, стає інструментом, якого так потребують наші військові та рятувальники.

Бензопили, акумуляторні шуруповерти, перфоратори, болгарки та ліхтарі допомагають нашим захисникам будувати оборонні споруди. Зварювальні апарати використовують на передовій та в тилу для створення протитанкових “їжаків” та різних захисних конструкцій на військову техніку. Кутовими шліфмашинами майстри виготовляють пластини для бронежилетів. 

Пуско-зарядні пристрої, акумулятори - незамінні інструменти, щоб запустити в польових умовах двигуни БТРів чи БМП, службових автомобілів, зарядити електроніку.

Бензинові генератори стають для захисників постійним джерелом електрики, а різноманітні викрутки, ключі та чимало іншого ручного інструменту полегшують обслуговування та ремонт бойової техніки.

Ваша допомога сьогодні – це крок до нашої спільної перемоги! Адже кожен ваш внесок допоможе захистити та відновити нашу державу.

Майструємо Україну!

 

ID: 8027
Підтримали
Благодійна допомога
23.11.2022 18:57
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2022 10:15
123900,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2022 10:12
2495,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2022 22:02
1970,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2022 22:00
169800,00 грн.
Усі донори