Компанія Київстар ініціювала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати дітей з хворобами серця, які лікуються в лікарнях Дніпропетровської області, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450019. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.
 

В рамках проекту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проект, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проекту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу дітям з хворобами серця, які лікуються в лікарнях Дніпропетровської області.

Згідно офіційних даних сайту Державної служби Статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua/) у 2017 році в Україні було зареєстровано більше 28 000 дітей віком від 0 до 14 років, які живуть з хворобами серця. У Дніпропетровському регіоні таких діток зареєстровано біля 1 000 чол.

Ситуація у вітчизняних лікарнях щодо наявності необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання є стабільно складною. Найголовніша проблема відділень – відсутність державних коштів на придбання медичного обладнання та ремонт вже існуючого.

Тому об’єктами допомоги вибрані три лікарні, де лікують усіх діток з цього регіону - Відділення дитячої кардіології, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії, Відділення кардіопульмонології Дніпропетровської дитячої міської клінічної лікарні №2, Відділення кардіоревматології Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

30 січня 2020 року у Відділення дитячої кардіології, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії було передано Функціональне ліжко медичне Eleganza 2 та тумбу до нього.

13 травня 2020 року до Педіатричного відділення №2 КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №6» Дніпровської міської ради було передано робочу станцію Холтер ЕКГ та 2 вимірювачі артеріального тиску ВАТ 41-2 з розхідними матеріалами до них.

15 вересня 2020 року до Кардіоревматологічного відділення Дніпропетровської ОДКЛ було передано  комплекс моніторування ЕКГ та артеріального тиску «РИТМ 2000».

23 квітня 2021 року до Відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології і кардіохірургії було передано Багатофункціональну чотирьохсекційну каталку Sprint 100. 8 та 20 липня 2021 року було передано по одному столику інструментальному зі стільницею та полицею 2-346.

Наразі йде збір коштів для потреб Міської дитячої клінічної лікарні №6.

 

З новинами проекту «Дитяча надія» можна ознайомитися у закладці «Блог».

ID: 4173
Підтримали
Благодійна допомога
27.06.2022 17:56
77,00 грн.
Благодійна допомога
26.06.2022 17:51
82,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2022 17:46
14,00 грн.
Благодійна допомога
24.06.2022 17:33
160,00 грн.
Благодійна допомога
23.06.2022 17:28
85,00 грн.
Усі донори