У світі багато речей, які хочеться вдосконалити, виправити, полегшити, і тому Покупон об'єднує всіх бажаючих простягнути руку помочі та зробити вагомий вклад у добрі справи.

Найкрупніший всеукраїнський маркетплейс знижок Покупон співпрацює з Українською Біржею Благодійності з 2013 року і допомагає організовувати збір коштів для тих, хто цього потребує: хворі, дітки-сироти, медичні заклади і лікарі, старенькі люди, бездомні тварини тощо. Впродовж доброчинного колабу компанія запустила понад 15 проектів і зібрала майже 770 000 гривень. 

Приймаючи участь у благодійних акціях на сайті Покупон і сплачуючи благодійні внески близько 10 000 користувачів стали небайдужими меценатами у таких справах:

  • Матеріальна підтримка людей похилого віку.
  • Закупівля шкільного приладдя та форми для дітей-сиріт.
  • Підтримка медичних працівників під час пандемії Covid-19 та закупівля необхідних їм у роботі захисних костюмів. 
  • Закупівля сердечних імплантів (оклюдерів) для дітей з вадами серця.
  • Збір коштів на лікування та реабілітацію дітей з діагнозами ДЦП, рак мозку, гострий лімфобластний лейкоз, на пересадку кістного мозку.
  • Збір коштів на створення кімнати ігрової терапії при Запорізькій обласній лікарні.

Та цей перелік, на жаль, не є вичерпним. Щодня в Україні з'являються нові звернення, які вражають, торкають та спонукають діяти. Кожна перерахована в електронну скарбничку гривня допомагає зібрати потрібну суму на здійснення світлої мрії, порятунок чийогось життя, підтримку та звичайні необхідні речі, які не кожен може собі дозволити. 100% зі скарбнички фінансується на відповідну потребу.

Pokupon вірить, що разом ми зможемо все. Дивіться всі благодійні проекти на сайті Покупон і долучайтесь до добрих справ.

 

ID: 7513
Підтримали
сім'я Качур
07.10.2021 14:43
100,00 грн.
Усі донори