У світі багато речей, які хочеться вдосконалити, виправити, полегшити, і тому Покупон об'єднує всіх бажаючих простягнути руку помочі та зробити вагомий вклад у добрі справи. А з початком війни ми тим паче не залишаємося осторонь гострих соціальних потреб.

Сьогодні кожна перерахована в нашу скарбничку гривня допомагає зібрати потрібну суму, щоб відновити житло на деокупованих територіях разом з добровольчим будівельним батальйоном "Добробат".

Найкрупніший всеукраїнський маркетплейс знижок Покупон співпрацює з dobro.ua з 2013 року і допомагає організовувати збір коштів для тих, хто цього потребує: хворі, дітки-сироти, медичні заклади і лікарі, старенькі люди, бездомні тварини тощо. Впродовж доброчинного колабу компанія запустила понад 15 проєктів і зібрала майже 770 000 гривень. 

Приймаючи участь у благодійних акціях на сайті Покупон і сплачуючи благодійні внески близько 10 000 користувачів вже стали небайдужими меценатами у таких справах:

  • Матеріальна підтримка людей похилого віку.
  • Закупівля шкільного приладдя та форми для дітей-сиріт.
  • Підтримка медичних працівників під час пандемії Covid-19 та закупівля необхідних їм у роботі захисних костюмів. 
  • Закупівля сердечних імплантів (оклюдерів) для дітей з вадами серця.
  • Збір коштів на лікування та реабілітацію дітей з діагнозами ДЦП, рак мозку, гострий лімфобластний лейкоз, на пересадку кістного мозку.
  • Збір коштів на створення кімнати ігрової терапії при Запорізькій обласній лікарні.

Кожен ваш внесок допомагав нам зібрати потрібну суму на здійснення світлої мрії, порятунок чийогось життя, підтримку та звичайні необхідні речі, які не кожен може собі дозволити. 100% зі скарбнички фінансується  лише на заявлені потреби.

Pokupon вірить, що разом ми зможемо все. Дивіться всі благодійні проєкти на сайті Покупон і долучайтесь до добрих справ.

 

ID: 7513
Підтримали
Покупон
17.10.2022 08:11
1282,50 грн.
Покупон
07.10.2022 18:58
7315,00 грн.
Сім'я Качур
07.10.2021 14:43
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові