Війна руйнівна і забирає найкращих. Методи війни з боку рф довели, що людське життя для них немає ніякої цінності. Вони не рахують своїх загиблих і поранених, а українські міста, які вони захоплюють, перед тим стираються в попіл. Українці тим і відрізняються від окупантів – для нас цінне кожне життя, кожна людина варта того, щоб боротись за її здоровʼя та відновлення. Поки наші військові іноді своїми тілами зупиняють снаряди та бомби, наші лікарі в шпиталях цілодобово рятують поранених. Щоб була можливість надати допомогу кожному, загоїти рани та повернути до життя кожного захисника та захисницю. Іноді у лікарів немає важливого медичного обладнання для надсучасної допомоги. Але разом з вами ми зможемо це виправити! 

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, до лав Збройних сил України стали тисячі добровольців з військовим досвідом та без нього. Спортсмени, вчителі, юристи, економісти, механіки, техніки, медики, слюсарі, науковці, програмісти та інші. Всіх їх зараз не відрізнити, бо всі вони в однаковій формі та зі зброєю в руках стали фахівцями однієї професії – захисники України. Кожен наш воїн – людина з окремою життєвою історією, що переплітається з історією нашої країни, її минулим та майбутнім. Кожна людина – цінність. 

Для того, щоб підтримати військових, які отримали поранення та врятувати їх життя, військовому шпиталю на Харківщині необхідно отримати стерилізаційне обладнання та  мобільний рентгенівський апарат експертного класу. Такий, що ідеально підходить для застосування в обмежених умовах палати та в стаціонарному режимі. Це має бути компактний та легкий апарат, який можна швидко транспортувати і потрібне лікарю у відділення. Разом із представниками шпиталю ми підібрали апарат, вартість якого складає 1 мільйон 850 тисяч гривень. 

До збору цієї амбітної, але осяжної мети долучився бренд Gelius, який разом з небайдужими українцями має на меті одне – порятунок життів наших військових, які отримали поранення. 

Разом із волонтеркою Надією Васіной, Gelius створили чудовий ролик, який має надихнути кожного на добрі справи та підтримку цього проєкту. 

Памʼятайте – маленької допомоги не буває, і тільки разом ми зможемо зберегти життя нашим захисникам, а лікарям дати якісні інструменти для допомоги. 

Приєднуйтесь!

*Фото проєкту: автор Lynsey Addario. 

ID: 8232
Підтримали
Gelius
23.09.2022 13:42
3792,00 грн.
Gelius
23.09.2022 13:38
5000,00 грн.
Gelius
23.09.2022 13:36
5000,00 грн.
Gelius
23.09.2022 13:35
5000,00 грн.
Gelius
23.09.2022 13:34
5000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано