Два роки тому саме біг повернув мене до здорового життя. Допоміг повірити в свої сили та оточити добрими та щирими людьми, які є прикладом для наслідування. А в цьому році я біжу на Одеса Нова Пошта Напівмарафон заради життя братиків Івана та Микити Кошеливих. Ці 6-річні двійнята за свої маленькі життя пережили надто багато всього: вони народилися недоношеними і одразу ж потрапили до реанімації: Іван через зупинку дихання, Микита – через пневмонію і жовтяницю. Лікарі говорили, що хлопчики не виживуть. Якою ж важкою була боротьба за їх життя! Тато хлопчиків надзвичайно важко працював, аби допомагати синам, але одного дня його серце не витримало і зупинилося.

Нещодавно мені пощастило прийняти участь та фінішувати в змаганнях з тріатлону IRONMAN, девіз яких -anything is possible. Все Можливо. Дійсно все можливо, тільки коли тебе підтримують рідні та близькі. Я на власному досвіді відчув наскільки важлива підтримка, коли її справді потребуєш. Та коли мрія твоя, то Всесвіт буде сприяти тому, щоб твоє бажання збулося. Саме так і сталося - через два роки я став IRONMAN.

Зараз я мрію, щоб братики були здорові!

Тому ми не можемо залишитися осторонь цієї історії і розпочинаємо збір коштів на новий курс лікування для братів Кошелевих у центр "Пріоритет". Підтримайте нас!

Ці братики, як ніхто, заслуговують бути здоровими і щасливими!

Я збираю лише частину необхідної суми, основний проєкт допомоги Івану та Микиті - тут.

Бігун-фандрайзер та ініціатор проєкту - Олексій Химочка

ID: 5061