Компанія Київстар ініціювала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати дітей з хворобами серця, які лікуються в лікарнях Києва, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450017. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.

В рамках проекту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проект, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проекту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу дітям з хворобами серця, які лікуються в лікарнях Києва.

Згідно офіційних даних сайту Державної служби Статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua/) у 2017 році в Україні було зареєстровано більше 28 000 дітей віком від 0 до 14 років, які живуть з хворобами серця. У Київському регіоні таких діток зареєстровано біля 5 000 чол.

Ситуація у вітчизняних лікарнях щодо наявності необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання є стабільно складною. Найголовніша проблема відділень – відсутність державних коштів на придбання медичного обладнання та ремонт вже існуючого.

Тому об’єктами допомоги вибрані три основні лікарні в м.Киів, де лікують діток не лише з Києва та області, а й з усієї країни - Відділення дитячої реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених ДУ "Інститут серця Міністерства Охорони Здоров'я України".

11 червня 2019р. у Відділення вроджених вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова було передано механічний стернотом, ультразвукові мийки та доукомплектовано існуючі монітори Ютас ЮМ-300 шнурами ЕКГ та шнурами пульсоксиметра.

27 грудня 2019 р. у Відділення анастезіології та інтенсивної терапії новонароджених Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України було передано 2 Насоси інфузійні волюметричні Infusomat Compact Plus BBraun та розхідні матеріали до них.

22 червня 2020 року до Відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених ДУ "Інститут серця МОЗ України" було передано 2 Пристрої неонатальні для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР1.

9 листопада 2020 року до Відділення рентген-ендоваскулярних методів лікування вроджених та набутих вад серця було передано черезстравохідний датчик Philips S8-3t до наявного УЗД апарату.

Наразі йде збір для потреб Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

 

 З новинами проекту «Дитяча надія» можна ознайомитися у закладці «Блог».

Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2021 11:51
183,53 грн.
Благодійна допомога
02.06.2021 17:35
221,00 грн.
Благодійна допомога
02.06.2021 17:11
236867,82 грн.
Благодійна допомога
01.06.2021 10:59
51,01 грн.
Благодійна допомога
01.06.2021 09:25
51,01 грн.
Усі донори