Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати дітей з онкологічними захворюваннями, які лікуються в лікарнях Києва, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450012. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.

В рамках проєкту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проєкт, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проєкту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями, які лікуються в лікарнях Києва.

За світовою практикою більше 70% дітей з таким діагнозом виліковуються. В Україні статистика смертності, на жаль, вища і не в останню чергу через недоступність необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання у вітчизняних лікарнях, де ситуація є стабільно складною. Найголовніша проблема відділень – відсутність державних коштів на придбання медичного обладнання та ремонт вже існуючого.

Згідно офіційних даних сайту Державної служби Статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua/) у 2017 році в Україні було зареєстровано більше 51 000 дітей віком від 0 до 14 років хворих на рак. У Київській області таких діток зареєстровано біля 5 300 чол.

Тому об’єктами допомоги вибрані три основні лікарні, де лікують діток не лише з Києва та області, а й з усієї країни - Національний інститут раку, Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ" МОЗ України та Інститут нейрохірургії імені А.П.Ромоданова НАМН України.

7 травня 2019 року у Відділення променевої дігностики Національного інституту раку було передано лінійний датчик та безперебійник для УЗД апарату.

1 жовтня 2019 року до відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» було передано два насоси волюметричні інфузійні «Infusomat fmS».

25 лютого 2020 року до Відділення нейрохірургії дитячого віку ДУ "Інститут нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова НАМН України" було передано Апарат для електрокоагуляції Bowa ARC 250.

2 лютого 2021 року відбулось відкриття сенсорної кімнати у Відділення психологічної допомоги Національного інституту раку.

4 березня 2021 року до Відділення інтенсивної терапії та анестезіології дитячого віку Інституту нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова було передано 3 Багатофункціональні медичні ліжка Nexo Comfort. 

Наразі йде збір коштів для потреб НДСЛ "ОХМАТДИТ".

 

З новинами проєкту «Дитяча надія» можна ознайомитися у закладці «Блог».

ID: 4166
Підтримали
Благодійна допомога
26.09.2022 23:07
2,00 грн.
Благодійна допомога
25.09.2022 20:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2022 12:37
1,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2022 10:48
53,00 грн.
Благодійна допомога
16.09.2022 16:58
20,00 грн.
Усі донори