Зустрічаємось на Благодійному Куражі 20 та 21 липня!

На вас чекає улюблений формат Благодійного Куражу — зіркова барахолка. Де продавці: музичні артисти, митці, актори та інфлюєнсери продаватимуть особливе за донати. Готують лайв виступ Жені Галича (соліста гурту O.Torvald) та вже традиційні недільні вечорниці від ЩукаРиба. А також потужний лекторій, маркет українських брендів й вінтажу та інклюзивні активності від Superhumans. І звісно ваші улюблені: собачки, котики, татушки, портрети, друзі і зустрічі.

Незмінною залишається й благодійна мета події. 100% прибутку та донатів Кураж передасть на благодійний збір:

- Збір на пальне для добровольчого медичного батальйону Госпітальєри. Регулярна потреба фонду на місяць, для забезпечення роботи 12 екіпажів та реанімаційного автобуса «Австрійка» — в середньому 1 000 000 грн.

- Збір на благодійний проєкт BEHIND BLUE EYES для проведення освітніх фестивалів для дітей в селах деокупованого Півдня України.

Як ви можете долучитись до збору?

Відвідати подію, задонатити на цю скарбничку або взяти участь в благодійних активностях на заході!

Підтримуючи цю скарбничку будь-якою сумою, ви рятуєте українців від гуманітарної катастрофи, спричиненої війною і допомагаєте нашим захисникам та захисницям наближати перемогу.

Партнер заходу «Благодійний Кураж» — Visa. Оплачуйте квитки карткою Visa, а Visa перерахує 100 грн за кожен квиток на благодійний збір.

ID: 9562
Зроби добро першим!

Твоя допомога, як ніколи, потрібна. Підтримай проєкт, щоб додати в цей світ трішки добра!

Підтримати