Lviv Croissants приєднуються до благодійної ініціативи, щоб допомогти зібрати 100 мільйонів на проєкт “Протези для Незламних”. Мережа пекарень 27 грудня розпочинає збір 2 000 000 гривень: цієї суми вистачить, щоб забезпечити протез ще одному українцю чи українці. 

Таким, як Дмитро: які вболівають за Україну, і готові битися за неї до кінця. 

Дмитру 27 років і він приїхав в Україну навчатися з Греції. Коли росія почала повномасштабне вторгнення, він відразу приєднався до лав бойових медиків. Спершу рятував хлопців та дівчат з Київщини. 
Коли ми витіснили ворога від столиці, Дмитро поїхав служити в зону бойових дій. Завдяки йому з поля бою було евакуйовано майже 200 наших захисників.

А потім… Дмитро сам став одним із тих, кого довелося евакуювати.

"Мене тримають дві медсестри, а я рештою руки б’ю об стінку і кричу", – так Дмитро описує, як у госпіталі дізнався про втрату руки. 

Однак ампутація – це був лише початок. Згодом лікареві довелося пройти ще п'ять операцій, аби зберегти значну частину кінцівки. Нині Дмитро безкоштовно протезований в реабілітаційному центрі "Незламні" на базі Першого медобʼєднання Львова. Це унікальне місце, де кожен українець, який постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим, протезованим і реабілітованим. З початку війни допомогу отримали більше 7000 постраждалих. В тому числі і наші захисники. З кожною людиною тут працює команда спеціалістів. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном. Все найкраще українець отримує вдома, в своїй країні – в Україні. 

Людей, що потребують подібного протезування, в Україні, на жаль, – тисячі. Лікарі центру "Незламні" готові надавати їм кваліфіковану допомогу вже зараз, для цього потрібно придбати надсучасні протези. 

Як приєднатись до благодійної ініціативи Lviv Croissants: 
1. Разом із смачними круасанами купуйте спеціальні стікери-наліпки "Незламні" – всі виручені з їхнього продажу кошти будуть долучені до загальної суми збору на цей проєкт. 

2. Зробіть благодійний внесок на цій сторінці https://dobro.ua/project/lvivcroissants/ 

3. Ми об'єднались з навчальними центрами Helen Doron English та компанією Галицька Свіжина, щоб разом стати ще міцнішою підтримкою для наших Незламних людей. 
За посиланнями доєднуйтесь до їх власного збору і станьте учасниками розіграшів!

https://dobro.ua/project/helen_doron_english_dopomagaie_nezlamnim/
https://dobro.ua/project/galitska_svizhina_dopomagaie_nezlamnim/

Приєднуйтесь до благодійної ініціативи "Подаруй шанс на відновлення", купуй благодійні стикери-наліпки, роби пожертви в онлайні та розкажи про цю акцію своїм друзям. Разом ми зможемо допомогти ще більшій кількості захисників!  

ID: 8471