Компанія Київстар ініціювала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати дітей з онкологічними захворюваннями, які лікуються в лікарнях Львівської області, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450013. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.
 

В рамках проекту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проект, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проекту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями, які лікуються в лікарнях Львівської області.

За світовою практикою більше 70% дітей з таким діагнозом виліковуються. В Україні статистика смертності, на жаль, вища і не в останню чергу через недоступність необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання у вітчизняних лікарнях, де ситуація є стабільно складною. Найголовніша проблема відділень – відсутність державних коштів на придбання медичного обладнання та ремонт вже існуючого.

Згідно офіційних даних сайту Державної служби Статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua/) у 2017 році в Україні було зареєстровано більше 51 000 дітей віком від 0 до 14 років хворих на рак. У Львівському регіоні таких діток зареєстровано біля 2 800 чол.

Тому об’єктом допомоги вибраний Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де лікують усіх діток з цього регіону.

19 серпня 2019 року до Відділення гематології та інтенсивної терапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру було передано інфузомат та розхідні матеріали.

5 червня 2020 року до Відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру було передано ряд розхідних матеріалів до Насосів інфузійних BBraun.

1 липня 2020 року до Хірургічного відділення ЗУСДМЦ було передано Шафу біологічної безпеки HR40-II-A2 (ламінарна шафа).

20 травня 2021 року для облаштування трансплантаційного боксу ЗУСДМЦ до Хірургічного відділення було передано 3 Функціональні ліжка медичні Eleganza 1 та Візок медичний для перевезення хворих ТБП-02.

Наразі йде збір коштів для інших потреб даного центру.

 

З новинами проекту «Дитяча надія» можна ознайомитися у закладці «Блог».

Підтримали
Благодійна допомога
07.06.2021 15:02
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.06.2021 14:02
20,00 грн.
Благодійна допомога
02.06.2021 17:33
95,00 грн.
Благодійна допомога
29.05.2021 17:25
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.05.2021 17:22
2,00 грн.
Усі донори