Мене звати Юна.
Я допомагаю дітям, які живуть у реабілітаційному центрі «Місто щасливих дітей».
Вони опинились у складних життєвих обставинах і залишилися без опіки батьків. У центрі вони отримують турботу, новий будинок і дуже важливу психологічну допомогу.
«Місто щасливих дітей» - це благодійна організація, яка існує тільки за рахунок регулярних внесків від небайдужих людей і зараз їм дуже потрібна допомога в зборі коштів на оплату дитячого психолога, який приходить в центр щодня і допомагає кожній дитині переживати те, що з нею трапилося.
Ми навіть уявити собі не можемо як важко таким діткам психологічно з самого маленького віку. Як їм важлива підтримка хоча б одного дорослого, який знає, що діється у них в душі, знає потрібні слова, які допомагають і якому можна довіряти.
У День захисту дітей, підтримайте мою скарбничку внеском будь-якого розміру і давайте допоможемо цим малюкам впоратися з такими дорослими проблемами за допомогою досвідченого фахівця.
Це потрібніше, ніж іграшки, які ми всі прагнемо їм передати, щоб порадувати. Допомогти їм розвиватися емоційно здоровими людьми - набагато важливіше!

Дякую, друзі❤️

ID: 7174